קחו קצת ספייס: חלל עבודה חינם ליזמים צעירים בשרונה

עורו הסטארטאפיסטים: חברת JFrog פותחת מרכז חדשנות במתחם שרונה ומציעה ליזמים צעירים שימוש במתחם ללא עלות. יא אללה תל אביב, איזה חמודה את

תענוג לעשות איתכם חדשנות. JFrog בשרונה
תענוג לעשות איתכם חדשנות. JFrog בשרונה
3 באוגוסט 2020

הזמנים הקשים הגיעו גם לתעשיית ההייטק, בעיקר בקרב יזמים צעירים עם סטארטאפ חדש בלב ומעט כסף בקופה, עד כדי כך שעבור רבים מהם גם WeWork וכפיליו בעיר הם לא אופציה. בחברת הסטארטאפ JFrog הסתכלו סביב וראו שאף אחד לא נרתם לסייע להם, אז הם עושים את זה בעצמם.

מרכז החדשנות של JFrog בשרונה עוצב ותוכנן כסביבת עבודה המעודדת פיתוח חדשנות טכנולוגית. החברה הודיעה אתמול כי תפתח את שעריה, ללא עלות, ליזמים על מנת שיוכלו להמשיך ליצור על אף משבר הקורונה שמייצר חוסר ודאות כלכלית ומצוקה בקרב יזמים ומיזמים בתחילת דרכם.

אחי, יש לך דולר להגיע לנאסד"ק? מרכז החדשנות של JFrog בשרונה
אחי, יש לך דולר להגיע לנאסד"ק? מרכז החדשנות של JFrog בשרונה

המרכז נפתח השבוע ומכיל, בהתאם למגבלות משרד הבריאות, עד 30 אורחים. על מנת להשתמש בו יש להירשם מראש ולמלא טופס דיגיטלי באתר החברה. צוות החברה יבחן את הבקשות ויעדכן את  היזמים שנבחרו בהתאם. המתחם יהיה פתוח מהשעה 9:00 בבוקר ועד השעה 18:00 בערב בכל יום, למעט סופי שבוע .

"JFrog הוקמה בשלהי משבר 2008 ונתמכה על ידי קהילת המפתחים והקוד-הפתוח בעולם", הסביר מנכ"ל החברה שלומי בן חיים. "אנו מחוייבים לנתינה ואחריות חברתית מיום היווסדה של החברה. תמיכה בקהילה חדשנית והענקת רוח גבית היא זכות גדולה עבורנו. נפתח את שערינו ליזמים שיום אחד יתרמו גם הם חזרה לקהילה. נתינה, אחריות קהילתית וחדשנות יביאו להבראה מהירה של המשק".