נשיקה במצח: האם טיפול הפנים של Kisu הוא המוצלח בעיר?

הפסקול ממסטל, הישיבה על כורסת מים חמימים וסודות היופי מגיעים מהונגריה (ואינם כוללים התפלשות בפפריקה). האם שעה של טיפול במכון קיסו שווה את הכסף שלכם?

Kisu תל אביב
Kisu תל אביב
13 ביוני 2016

עד בודפשט נסעה אריקה יונגרייז, בעלת מכון היופי Kisu בדיזנגוף, במטרה ללמוד ממקור ראשון את המומחיות הבלעדית של ההונגרים מלבד גלגול בלינצ׳ס – טכניקות עיסוי ותפנוקי ספא מענגים. את הידע שצברה במרכז ההדרכה של חברת הקוסמטיקה Omorovicza, שאת מוצריה היא מיבאת בבלעדיות, היא מיישמת במהלך טיפול פנים חדש ומשגע – The Illuminating Facial שמו. האם מדובר בטיפול הפנים המוצלח בעיר? ייתכן מאוד שכן.

גלגלי אותנו כמו בלינצ'ס. Kisu תל אביב
גלגלי אותנו כמו בלינצ'ס. Kisu תל אביב

נתחיל מהסוף: משחלפו 60 הדקות שבהן עשתה בי יונגרייז מעשים, נשקף מהמראה פרצוף רענן, נקי, בוהק וחלקלק, שכמו קולפו ממנו כמה שנים טובות של עייפות, עצבים וכמויות מוגזמות של קפה. הטיפול, המתקיים בחלל אינטימי בעל תקרה גבוהה, תאורה מדויקת ופסקול ממסטל, נפתח בנחיתה רכה על כורסה רחבה עם תוספת משמחת של מושבי כריות מים חמימים. ממשיכים בצלילה אסקפיסטית בת שעה המורכבת מניקוי רעלים עמוק והסרת התאים המתים באמצעות בוץ, סבון ופילינג נחושת, מריחת סרום ושהייה ארוכה תחת מסכת פלסטיק קשיחה המציפה את הפנים באור לד אדום, חזק ומהפנט, שמטרתו הגברת ושיפור ספיגת הסרום.

עוד כתבות שיעניינו אתכם:
פלורנס והמכונה: סלון הגבות הראשון בעיר נוחת הישר מצרפת
עבודת שורשים: מוצרי שיער משקמים ששווה להכיר
עין הנמר: בדקנו טיפול ג'ינסנג לפנים במכון טייגר

עם סיום הסצנה הסיינס פיקשנית מתבצע מעבר חד לשיטות הונגריות של לחיצות, תיפופים וליטופים להמרצת הדם וחילוף החומרים, ומיד לאחריו עיסוי עיניים באמצעות כריות קפואות. בתפקיד הקינוח – מריחת סרום, קרם הגנה וקרם שפתיים, והמלצה אימהית לשהות בצל ולשתות הרבה. השתכנעתי.

Kisu
550 ש״ח, דיזנגוף 306 תל אביב,
5321541־03