גליל מהביל: הכירו את מכשיר האימונים שגורם ל-TRX לשקשק

מכשיר חדש ותמים למראה מעולמות הפילאטיס נכנס לשוק הכושר בסערה. האם הוא יביא לקצו של שלטון ה־TRX?

MOTR
MOTR
13 באוקטובר 2015

כאחת שרודפת אחר האימון המושלם, וכמו פותה המוצאת את עצמה מדי עונה נדלקת על הלהיט התורן ומתמסרת אליו כאילו בעולם של שרירים וזיעה אפשר לתחזק מונוגמיה, לא הייתה מאושרת ממני ליפול על מכשיר חדש שמשלב כמה שיטות סימולטנית. גליל ה־MOTR, הידוע גם בשם Core Fitness Roller, הוא קצת כמו הבחור האידיאלי: יש בו עניין, כיף ודינמיות, הוא לא תופס הרבה מקום ומבטיח לשלוח אותך למשרד עם שרירים מכווצים.

בגדול מדובר במכשיר תמים למראה מעולמות הפילאטיס, שככל הנראה ימצא לעצמו בשנים הקרובות בית חם גם בחדרי הכושר, כחלק מאימונים אישיים או קבוצתיים. הגליל מהווה למעשה את הבסיס למרבית התרגילים המתבצעים עליו, ועובדה זו הופכת את האימון ליציב פחות ומאלצת את שרירי הליבה לפעול בכל הכוח. אליו, כאמור, מחוברות שתי רצועות בעלות שלוש רמות התנגדות, תוספת מאתגרת המדמה את האפקט של מכשיר הרפורמר בשיעורי פילאטיס מכשירים. השילוב בין חוסר היציבות להתנגדות מאפשר אינספור תרגילים – חלקם זולגים מגבולות האימון ההוליסטי לעבר אימוני סבולת לב ריאה ואימונים פונקציונליים (HIIT למשל).

אומרים שלום? רתם איזק באימון TRX. צילום: איליה מלניקוב
אומרים שלום? רתם איזק באימון TRX. צילום: איליה מלניקוב

כרגע המכשיר עושה את צעדיו הראשונים בארץ בסטודיו גוף בנפש, אך אל תגידו שלא הותרעתם: ברגע שהמכונים יגלו את היצור המשובח הזה, הוא עוד עלול להעיף לעזאזל את רצועות ה־TRX ואת אופני הספינינג.

MOTR בסטודיו גוף בנפש, שד'
רוטשילד 129 , 6850588 ־ 03