פתחנו בפניכם דלתות ל-800 מכוני כושר ברחבי הארץ. אין בעד מה

אם עד כה יכולתם לספר לעצמכם שאתם לא נרשמים לחדר כושר כי קשה לכם להתחייב לשנה, כי מה אם תעברו דירה, מה אם יימאס לכם - נגמר הסיפור. יש לנו הטבה בשבילכם לכרטיסיה שתתן לכם גישה להתאמן איפה שבא לכם, בלי התחייבות. ועכשיו נחזור להמליץ על בורקסים

17 באוגוסט 2022

אנחנו יודעים, אנחנו יודעים. אם תסתכלו ימינה-שמאלה באתר הזה שאתם נמצאים בו עכשיו, אתם תראו בעיקר המלצות לבורקס פה, פיצה שם. והנה, מאחורי החומוס, ליד מסעדת השף החדשה בשוק הכרמל מבקר אוכל הרחוב שלנו אוכל קבב שגולגל בתוך המבורגר, הוכנס לתוך סאלוף והוצת. יש לנו גם המלצות נטפליקס (והמלצות מה להזמין לאוכל מולן) וכמובן הנה מדור התערוכות המומלצות שלנו, כדי שתוכלו לחזור מאוחר הביתה, קצת שיכורים ולאכול קבב בתוך המבורגר בתוך סאלוף. זה כיף, זה טעים, אנחנו בעד אבל לאף אחד מאיתנו לא יזיק קצת כושר. ואם אנחנו, שלגמרי באים מהצד של המסעדות והברים והלישון עד הצהריים, אומרים את זה – זה כנראה רציני.

אלא מה, כמו שאנחנו טובים בלא לעשות כושר ככה אנחנו טובים בתירוצים. כי ספורט זה מחויבות – לא רק בגלל שצריך להתמיד בשביל לראות תוצאות, אלא בגלל שאין מה לעשות: מכוני הכושר והסטודיואים השונים כבר מזמן הבינו שאם הם לא יחייבו את הלקוחות הסוררים שלהם במנויים ממושכים, בין כמה חודשים לשנה, אז אנשים פשוט לא יבואו. אבל מה אם נעבור דירה? מה אם נרצה להחליף מכון באמצע? מה אם נתחיל לעבוד במשרד בקצה השני של העיר או בעיר אחרת? אז הנה החדשות הטובות שלנו: יש פתרון גם לתירוצים האלה, עם הכרטיסיה של freefit – הכרטיסיה הנטענת שתהפוך אתכם לפרילנסרים של הספורט.

זה בדיוק כמו שזה נשמע. אתם מטעינים כרטיסייה ומקבלים גישה לכ-800 מכוני כושר, מועדוני ספורט, סטודיואים ומה לא (יש בריכות, יש שיעורים, יש קבוצות ריצה, יש סתם אולמות ענקיים עם מלא משקולות כבדות ממש. באמת. מה שבא לכם), מרמת הגולן ועד אילת, וזה לא ביטוי. וזהו, זה כל הסיפור. לא צריך להתחייב, אפשר להתאמן במקומות שונים, בערים שונות, איך ומתי שבא לכם. סוג של מפתח מאסטר, אם תרצו, אבל כזה שפותח דלתות רק למקומות שמזיעים בהם ואז מרגישים יותר טוב.

ואיך אנחנו נכנסים לתמונה? ובכן, כמובן שיש לנו הטבה בשבילכם: לקוחות פועלים וונדר יכולים לרכוש כרטיסיה נטענת בשווי 300 ש"ח במחיר של 229 ש"ח + 25 נקודות, או כרטיסיה נטענת בשווי 500 ש"ח ב-399 ש"ח + 25 נקודות. בשני המקרים ניתן להזמין עד שני שוברים בחודש קלנדרי אחד, למי שרוצה להתאמן ממש הרבה, וניתן לממש את ההטבה עד ה-31.12.22, בדיוק בזמן להבטיח לעצמכם הבטחות חגיגיות על להתאמן עוד יותר ב-2023. עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה להיכנס לאפליקציית פועלים וונדר ובאמת שנגמרו התירוצים.

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי