מקודם

מה הקטע 2020: כל הפרטים על מסיבת הסילבסטר הסודית שלנו

הלוקיישן? מסעדת בורק. הליינאפ? מסתורי. רשימת המוזמנים? מורכבת בימים אלו. מסיבת הסילבסטר שאנחנו לא יכולים לספר עליה הרבה. רק שמאוד בא לכם הזמנה. כל הפרטים

מסיבת סילבסטר שכבר לא תגיעו אליה. צילום: מתוך "כהשארי פגש את סאלי"
מסיבת סילבסטר שכבר לא תגיעו אליה. צילום: מתוך "כהשארי פגש את סאלי"
17 בנובמבר 2019

עוד שנה, עוד סילבסטר להרים בו, עוד מסיבה צפופה שניאלץ לסבול בה כמה שעות רק כדי לספר לחרדת ההחמצה שלנו שהנה, עשינו משהו ויאללה, עכשיו שחררי. עוד חמרמורת קשה, עוד ניחוחות זיעה, עוד מעשים נוטפי חרדה ועוד שקר עלוב לבוס. או שאולי, רק אולי תהא יפה ושונה 2020 שמתחילה לה ממש בקרוב? בקיצור, אנחנו לא ננדב לכם יותר מדי פרטים, רק נזרוק לאוויר את השמועה הדי מבוססת שלנו על ליל הסילבסטר המושלם. מסיבה סופר אקסקלוסיבית בהפקת קוקה-קולה, יאנגו ועבדיכם הנאמנים הלא הם אנחנו.

מספר המקומות מוגבל מאוד, אז קודם כל מנסים לקבל הזמנה

שם זה יתחיל. בורק. צילום: אור קפלן
שם זה יתחיל. בורק. צילום: אור קפלן

אז איפה זה קורה? מסעדת בורק. מי מוזמן? אנחנו מחליטים. מה תשתו? החבר'ה מקוקה-קולה כבר יזרימו לכם את הקוקטיילים. איך בכל זאת מתארגנים על כניסה? לא מסמסים לברמן שפעם פינק אתכם בצ'ייסר ומאז אתם לכאורה "חברים" אלא משאירים לנו את הפרטים שלכם ממש כאן.

לרפד את הבטן. צילום: אביב שקורי
לרפד את הבטן. צילום: אביב שקורי

אבל יש לנו גם ספוילר

כפי שכבר ציינו, הליינאפ, התקלוטים ורשימת המוזמנים האקסקלוסיבית אנחנו משאירים בינתיים לעצמנו. אז רק נספר שבטרם תעברו לשלב ההתקרחנות המקובל, גם בלוטות הטעם שלכם יזכו ללילה מושלם משלהן בארוחת טעימות שנרקחה על ידי השף ברק יחזקאלי ממסעדת הקונספט "בורק" ושפתוחה לקהל יומיים בשבוע בלבד. אל תדאגו, יהיו גם דרינקים שיערפלו אתכם קלות. מה בתפריט, שוב, גם את זה אנחנו עדיין לא יודעים. אולי גם יחזקאלי בעצמו שעסוק בזלילות בינלאומיות ב"אנחנו על המפית" של התאגיד. אבל יהיה טעים. מאוד טעים. כשתסיימו לקנח המוזיקה כבר תסמן לכם שההרמות יתחילו.