עתיד קריר: דואו האינדיטרוניקה הקנדי Purity Ring יופיע בבארבי

חם לכם, אנחנו יודעים. תתנחמו בכך שבקרוב הדואו פיוריטי רינג יביא את האר-נ-בי והאלקטרוניקה הקרירים שלו מקנדה אל הבארבי. אתם רק צריכים לשרוד עד נובמבר

פיוריטי רינג. צילום: יח"צ
פיוריטי רינג. צילום: יח"צ
16 באוגוסט 2015

דואו האינדיטרוניקה הקנדי, Purity Ring, יופיע לראשונה בישראל ב-18 בנובמבר בבארבי. ההופעה תתקיים כחלק מסיבוב הופעות לקידום האלבום, "Another Eternity", שיצא מוקדם יותר השנה. מחיר כרטיס, במכירה מוקדמת, עומד על 139 ש"ח. על ההפקה אמונה חברת נרנג'ה שמביאה לארץ גם את Rhye, ן-Alt-J.

הצמד מייגן ג'יימס וקורין רודיק החלו לעבוד יחד במסגרת הרכב האינדי רוק הקנדי Gobble Gobble, ודי במהרה מצאו עצמם נמשכים לסגנון האר-נ-בי האלקטרוני החדש. את הקטע המשותף הראשון שלהם, "Ungirthed", הוציאו ב-2011, מה שהוביל לחוזה הקלטות בלייבל המאוד נחשב 4AD (פיקסיז, בון איבר, דירהאנטר, גריימס). אלבום הבכורה שלהם, "Shrines", יצא שנה אחרי וזכה להצלחה רבה.

אחרי טור הופעות בינלאומי, מועמדות לפרס פולאריס היוקרתי ושיתופי פעולה עם כוכבת הפופ ליידי גאגא ועם הראפר דני בראון מחד ומאידך עם המפיק האלקטרוני הנחשב ג'ון הופקינס, מוציאים פיוריטי רינג את "Another Eternity", גם הוא רואה אור בלייבל 4AD. באלבום החדש, הצמד התרחק קצת מהז'אנר שעיתונאים בתחילת העשור נהגו לכנות "צ'יל ווייב", ופונה להפקות שמתכתבות יותר עם היפ הופ ועם טראפ.