הפחמימה שלכם חזרה: מיזם חדש שולח דונאטס מרהיבים עד הבית

עם חזרת הקורונה לחיינו חוזרות גם הפחמימות המושחתות, והפעם שף קונדיטורית צרפתייה שתשלח לכם דונאטס מטורללים עד הבית

Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)
Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)
12 ביולי 2020

כמו רבות מאיתנו גם הקונדיטורית אוליביה רוז (26) מצאה את עצמה בחל"ת עם פרוץ הקורונה. במקרה שלה, היא לא הייתה צריכה לשבור את הראש איך להכניס כסף לחשבון הבנק – הקונדיטורית הצעירה שעלתה לארץ בגיל 12 למדה קונדיטוריה לאחר שירותה הצבאי ועבדה בין השאר בשוקולטרי קרדינל ובכשף קונדיטורית במסעדת בלגן הפריזאית של אסף גרניט, הבינה ישר שזוהי העת לפחמימות.

אוליביה רוז, Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)
אוליביה רוז, Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)

ואם כבר פחמימות אז עד הסוף. רוז החלה לאפות מביתה בתל אביב קולקצייה מושקעת של דונאטס ססגוניות שאותן היא מספקת בטייק אווי ובמשלוח עד הבית בהזמנה מראש. מלבד הלקוחות הפרטיים שפשוט מזמינים כשנוחת עליהם מאנצ' אכזרי במיוחד, נמנים עם קהל לקוחותיה גם חברות עסקיות שמנסות לשמח את העובדים השפופים בהפי אוורים שווים במקום העבודה, כך שהיא ערוכה לספק את הסופגניות המטורללות שלה בכל עיצוב וצבע שרק תחשקו בו.

כן, דונאטס בצורת פיצה! Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)
כן, דונאטס בצורת פיצה! Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)

הדונאטס נעשים מדי יום בעבודת יד וזה בהחלט ניכר בתוצאה – סופגניות אווריריות ורכות במיוחד שלא חונקות לכם את החשק לחיות גם אם תאכלו שלוש ברצף (ברור שניסינו). בתפריט אפשר למצוא שלל מילויים וגלייזים מושקעים כגון שוקו צ'יפס (בציפוי גנאש שוקולד ועוגיות שוקולד צ'יפס), אלפחורס (גלייז קוקוס קלוי עם אלפחורס וריבת חלב), הומר סימפסון (גלייז ורוד וסוכריות צבעוניות), בוסטון קרים (מילוי קרם וניל וציפוי גנאש שוקולד וקקאו), קוקיז אנד קרים (גלייז שברי עוגיות אוריאו), והפייבוריט שלנו – נוטלה לוז (גלייז אגוזי לוז מקורמלים שלמים ומילוי נוטלה נוטלה לוז (גלייז עם אגוזי לוז מקורמלים ומילוי נוטלה) ועוד (15-12 ש"ח לדונאט).
Tlv Donuts, אפשר להזמין בפייסבוק באינסטגרם  באתר  או בוואטסאפ 0532262332

Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)
Tlv Donuts (צילום: מנש כהן)