האינדינגב חוזר: 6 הופעות שאתם חייבים לראות בסופ"ש הזה

לולה מארש
לולה מארש

אספנו חלק מהאמנים שישתתפו בפסטיבל האהוב שחוזר בסופ"ש לאחר שנת הפסקה וביקשנו מהם לבחור את האמן שהם הכי מעוניינים לתפוס בפסטיבל. כן, זה אייטם מלא בפרגון ובאהבה למוזיקה וזה עושה לנו טוב בלב. גם בפנים: פרטים על אפליקציית האינדינגב החדשה

>>כאן תוכלו להוריד את האפליקציה החדשה של האינדינגב ובה כל המידע שאתם צריכים: ליינאפים, לוחות זמנים ועוד. להורדה בגוגל סטור, להורדה למכשירי אייפון

1. לולה מארש ממליצים על יוגי

מעט אנשים יכולים גם לכתוב, גם לנגן, גם לשיר, גם להפיק, לעשות את כל זה מדהים ולהישאר צנועים. יוגי עושה את האמנות שלו במסירות אין קץ, מנגן על ה-כ-ל, מהתופים ועד הכינורות. הפקנו אתו ביחד את הקאבר שלנו לשיר ״היו לילות״ במסגרת צו השעה והעבודה אתו היתה מדהימה. ההופעה של יוגי מרגשת כמו האלבומים שלו, עם סאונד איכותי ומדויק, ושירים יפים יפים שפותחים את הדמיון, ממליצים מאוד.
לולה מארש יופיעו על במת הקוף ביום חמישי 14.10 בשעה 21:00
יוגי. צילום: ענבל אייל
יוגי. צילום: ענבל אייל

2. יוגי ממליץ על Trilion soundsystem

קולקטיב חיפאי מוטרף שמורכב בין היתר משוזין, גוּמה ועוד חברים. הם מנגנים דאב/רגאיי/rub a dub וכיפים ממשיצא לי לראות אותם בפסטיבל כלשהו ונדלקתי בטירוף, אני לגמרי יכול לדמיין איזה מרים זה לראות אותם על הבמה באינדינגב.
יוגי יופיע על במת הקוף ביום שישי 15.10 בשעה 17:15
טריליון סאונד סיסטם. צילום: גל הכהן
טריליון סאונד סיסטם. צילום: גל הכהן

3. יוני לוין (מ-Trilion soundsystem) ממליץ על סוסמביט

מתחת לאף צמחה להקת ״סוסמביט״ – זוהר גינצבורג, דני אבר הדני, רוני טל וגדי פטר. מדובר למעשה בסופר גרופ, סלט מוזיקלי עשיר מההרכבים שמהם נשאבו חברותיה – אוזו בזוקה, בום פם, צ׳יפ קריוקי קלאב, המפשעות, והרשימה עוד ארוכה. אני נחשפתי אל הסוס ממש במקרה בפתיחת תערוכה כלשהי בדרום תל אביב ואוטומטית זה עשה לי להרגיש שאני במקום הכי כייפי שאפשר. זו חבורה שהיא תמהיל של מי שרוצות לעשות רוקנרול לפנים ויש להן כמות השפעות ורגישות בשביל שכל שיר יפגע בול. סיכוי לא קטן שפספתם אותן, הן הבליחו עם אלבום הבכורה איפשהו בסגר הראשון. ממליץ לא לפספס אותן באינדינגב!
טריליון סאונדסיסטם יופיעו על במת הסאונדסיסטם ביום שישי 15.10 בשעה 22:00
סוסמביט. צילום: אלה ברק
סוסמביט. צילום: אלה ברק

4. סוסמביט ממיליצים על גיאגיא

אנחנו אוהבים מאוד את גיאגיא והלהקה חדשה שלו שראינו בהופעה והם היו מעולים! הטקסטים הכנים והלא מתפשרים שלו והמלא מלא אופי וכישרון שיוצא מכל דבר שהוא עושה.
סוסמביט יופיעו על במת הפיל ביום שישי 15.10 בשעה 12:20
גיאגיא. צילום: מעין ויסטוב
גיאגיא. צילום: מעין ויסטוב

5. גיא גיא ממליץ על זיו

זיו הירושלמית התחילה את דרכה בתור יוצרת ביטים ושירים באנגלית ובאווירה חללית. בשנה האחרונה הוציאה את אלבומה החדש בעברית, שבזכות העובדה שהיא מתקלטת לאורך השנים, מושפע מהרבה סגנונות שונים ומגוונים. שומעים את האופי והקול הייחודי לאורכו וממש נהניתי להקשיב לה.
גיאגיא יופיע על במת הפיל ביום שישי 15.1- בשעה 13:30 
זיו. צילום: שרה ליימון
זיו. צילום: שרה ליימון

6. זיו ממליצה על מוטי רודן

מוטי רודן נכנס לקטגוריה שאנחנו מכירים – סינגר סונגרייטר, איש עם גיטרה, מילים ולחן. אבל נדרשת פתיחות מחשבתית ואומץ כשזה נעשה בעברית. היכולת של מוטי להשתמש בשפה שלעתים גסה ומורכבת באופן הכי רך ואינטימי שלה יוצאת דופן בנוף ומעוררת השראה. יותר מהכול, התחושה שאני מקבלת ממוטי היא שהשירים יוצאים ממנו והבחירה לכתוב אותם לא בידיים שלו – זו אמת בלתי ניתנת לערעור. מוטי אמן אמיתי ואני רק מחכה לשמוע את האלבומים הבאים שלו.
זיו תופיע על במת הפיל ביום שישי 15.10 בשעה11:30 | מוטי רודן יופיע על במת הראקט ביום חמישי 14.10 בשעה 17:30 
מוטי רודן. צילום: שרון דה לוי
מוטי רודן. צילום: שרון דה לוי