יוצאים מהגראז': אירועי אופנה ותרבות עם בונוס חברתי בגן החשמל

בתי העסקים באזור חברו לעירייה ובמהלך שני ימי שישי הקרובים יארחו את בוגרי הגראז' - מכינה ליוצרים המתמודדים עם משברים נפשיים. בלו"ז: הופעות, תצוגות ומה לא

כיף בגן החשמל. האמנית אוסנת אלנטרה בחנות הספרים "מגדלור" (צילום: נויה פישר)
כיף בגן החשמל. האמנית אוסנת אלנטרה בחנות הספרים "מגדלור" (צילום: נויה פישר)

כבר סיכמנו על זה שאזור גן החשמל-לבונטין הפך לאחד המבעבעים בעיר, כנראה שגם בעירייה חושבים ככה כי בשני סופי השבוע הקרובים מתוכנן שם הפנינג מעניין עם בונוס חברתי. אז ככה: העסקים באזור יארחו בימי שישי הקרובים (ה-23 וה-30 באפריל) את בוגרי הגראז' – מכינה קדם אקדמית ליוצרים המתמודדים עם משברים נפשיים. אנחנו: רק נהנה מזה.

במהלך ההפנינג יארחו בתי עסק שונים את היוצרים שיפליאו בתחומיהם השונים: אופנה, אמנות, תרבות, מוזיקה ועוד. הרעיון נרקם בעקבות הצלחת אירועי "מרימים את השאלטר" במהלך ימי הקורונה, ויצא לפועל בשיתוף עמותת "מעג"ל" – המאגדת את בתי העסקים בגן החשמל. הכניסה לאירועים, כמובן, היא חופשית.

מזג אוויר אביבי, קהילה וקולטורה. רונה יצחקי, בעלת הבית של חנות הספרים מגדלור עם קצת אמנות (צילום: אילן ספירא)
מזג אוויר אביבי, קהילה וקולטורה. רונה יצחקי, בעלת הבית של חנות הספרים מגדלור עם קצת אמנות (צילום: אילן ספירא)

אז מה מוצע לכם? באברהם הוסטל יוצגו עבודות רישום וציור של בוגרי המכינה; בחזית בית הקפה Wake Up  תהיה הופעה של הרכב מוזיקלי המשלב מספר אמנים בוגרי המכינה; מחוץ לחנות האופנה של מאיה בש יוצבו מכונות תפירה עליהן יעבדו בוגרות הגראז' על ליין אופנה משלהן בהנחיית נעמי מערבי; בגלריה בן עמי תציג בוגרת הגראז' רין בלאק את עבודתה Fallen Angel ובחנות הספרים המגדלור ימכרו פוסטרים בעיצוב של הבוגרים בהנחיית האמן אייל סגל.

בנוסף לעבודות, יהיו גם הופעות פרינג' של תיאטרון קליפה, הופעות ריקוד שונות בכמה מוקדים, מופעי מוזיקה בבתי הקפה בסביבה ועוד ועוד. כמו כן יתקיימו שני סיורים – אחד שיוקדש לאופנה ושני שיוקדש להיסטוריה של המקום. אתם מוזמנים להירשם אליהם ממש כאן. בקיצור: תרומה, קהילה, מזג אוויר אביבי והמון קולטורה ואופנה. אנחנו בעד.