"האח הגדול" פרק 16: המשימה שגרמה למגי לאבד את זה

ההפקה שיחקה לכולם עם המוח במשימה הסודית, וההדחות הפיקטיביות חירפנו את כולם - בעיקר את מגי. כל הדברים החשובים שקרו ב"האח הגדול" פרק 16

המשימה הסודית ששברה את מגי (מתוך "האח הגדול")
המשימה הסודית ששברה את מגי (מתוך "האח הגדול")
24 ביוני 2018

אוסקר, אות הצטיינות מטעם ההפקה ואולי גם כותנת לבנה – מגי הוכיחה אמש (שבת) שהיא ראויה לכל אלה, תודות לתגובתה (האותנטית) להדחתו (המבוימת) של השוג מהבית. פייר, התגובה הבלתי פרופורציונלית, שהייתה מוגזמת גם ביחס למה שציפינו ממנה (רשת, תודו שזו בעצם הייתה מטרת-העל של המשימה הסודית), גרמה לנו לרחם מעט על הדיירים. הלא במודע ושלא במודע, מהרגע הראשון הם הופכים לכלי משחק, אבל הפרק המתעלל רגשית חידד את זה עוד יותר.

כזכור, חמישה דיירים מפורסמים נכנסו בשבוע שעבר לבית לטובת משימה סודית, שעיקרה עריכת דו-קרבים פיקטיביים בין דייר מפורסם לדייר ותיק – והדחת המפסידים. כך הודחו אמש כביכול תומר, אליאב, ישראל, טילטיל ונטע (מדהים אגב לגלות שמריה הייתה היחידה שחשדה בכל הסיפור).

מגי מתקשה לעכל את הפרידה משוג (מתוך "האח הגדול")
מגי מתקשה לעכל את הפרידה משוג (מתוך "האח הגדול")

בפרקים הקודמים של "האח הגדול":
מופע הזוועות ושתיקת הכבשים
מה קורה כשהמצלמות מפסיקות לעבוד?
הבחילה שאחרי משימת הממתקים

הבית לבש פני אבל, הדיירים עטו על עצמם פרצופים מוכי גורל (ואנחנו לא מדברים רק על ההבעה של סימה כשהבינה שלירז נשארת), וכולם פשוט איבדו את זה לגמרי. פרידות זה לא דבר קל, אבל המודחים בסך הכל הולכים הביתה – והתגובות המוגזמות המחישו כמה הלב והנפש של הדיירים נמצאים בידי ההפקה. אגב, היו לא מעט צופים שהתעצבנו על המתיחה האכזרית – שזה מטומטם כמו לחפש מציאות בתכנית ריאליטי. מה שכן, אם המשימה הזאת הצליחה לכווץ גם כמה לבבות בבית, אז שאפו.

סימה מבינה שלירז נשארת (מתוך "האח הגדול")
סימה מבינה שלירז נשארת (מתוך "האח הגדול")

בכל אופן, המודחים תומר, אליאב וישראל הועברו לסוויטה. שם, משום מה, הם התנפלו על כל פיסת מזון שמצאו כאילו שחזרו מ"הישרדות", והחלו לפתח ברומאנס מרים.

שוג עצוב בלב. סוויטת המודחים (מתוך "האח הגדול")
שוג עצוב בלב. סוויטת המודחים (מתוך "האח הגדול")

ובינתיים, אנחנו חייבים להודות שלמדנו לחבב את אביבית. הנה דוגמה לבחורה שלוקחת את תסביך שגעון הגדלות שלה ועושה איתו משהו טוב ופשוט מרימה לדיירים בבית (בפרק הקודם עודדה את רועי, הפעם הרימה ללירז שתפרגן לעצמה על כך שנשארה). חוץ מזה טילטיל לא חפר לנו עם המשפט הנודע "לירון אורפלי המכונה טילטיל" (תודה עריכה, תודה), אדל נבלעה בתפאורה כמו טפט, עומרי סובל מתסמונת לירון (מי?) ונטע מה-נשמע נותרה חביבה וצווחנית, אפילו שטיפה עלה לה.

עוד בפרק: מיני ריב בין לירז ורועי. הוא השתעשע איתה בזמן שניקתה, אבל היא לא ממש צחקה. כשהוא הרים לעברה בצחוק מטאטא היא התפוצצה עליו באופן שהבהיר לכולם מאיפה מגיע האנטגוניזם כלפיה. הניסיון הבוגר שלו לדבר איתה בהמשך נתקל בחומה צדקנית ודי הוריד לנו מלירז. זה בסדר להתעצבן, אבל להצטדק 24/7 זה כבר מעייף ואנחנו טיפוסים שגם ככה מתעייפים בקלות.

אם לסכם, העיקר ששוג חזר. לא היינו מסתדרים עם המראה של מגי מדברת לתמונה שלו מדי יום בטון מקריפ (גם הפעם היחידה בפרק הייתה יותר מדי).

שוגי ושוג – האיחוד (מתוך "האח הגדול")
שוגי ושוג – האיחוד (מתוך "האח הגדול")

לא נגענו

"וואי וואי סוויטה, איפה הסוויטה?" (אליאב פחות מתעניין במשימה הסודית ויותר בהסדרי השינה החדשים)

"הטוב תמיד מנצח" (אביבית אף פעם לא צפתה ב"משחקי הכס")

"זה רק מראה כמה זה לא צפוי" (מגי מסכימה עם רועי שהעובדה ששרד בבית היא תמוהה)

"אם הייתי יכולה להסביר לך מה האידיוט הזה גורם לי להרגיש" (מגי נדבקה בחוש הרומנטי של ישראל)

"בחיים לא נפגשתי עם עצב ושמחה בו זמנית" (אליאב מותיר אותנו ספיצ'לס)

עתידות

נטע תישאר בבית ותפצח ברומן עם אליאב – שישאיר אבק לכל השוגים והשוגות.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד