היי Dude: המקום החדש בכיכר רבין שיספק לכם בירה משעות הבוקר

לבובסקי, המקום החדש בכיכר רבין, יספק לכם ארוחות בוקר שמנמנות בכל שעות היום, אבל לא רק. במטבח: השף לשעבר של דיקסי

ארוחת בוקר בלבובסקי בכיכר רבין (צילום: זיו ממון)
ארוחת בוקר בלבובסקי בכיכר רבין (צילום: זיו ממון)
5 ביולי 2015

השעה 11 בבוקר, המדים הייצוגיים כוללים פליפ־פלופ, מכנסי גלישה וטי שירט עם לוגו של להקה שכבר לא קיימת. בדרך לים ה־Dude רוצה קפה הפוך ובירה. בעיקר בירה. לבובסקי, המקום החדש בכיכר רבין, שוכן במקום שבו פעל קפה העירייה ומציע סטייט אוף מיינד של Dude פלוס קריצה.

לבובסקי מעוצב ובנוי כבר כהה עם פרופיל שחור לרחוב ולבנים אפורות בפנים וציור קיר גדול של ביג לבובסקי עצמו מהסרט של האחים כהן. קבוצת השותפים שהקימה את המקום מחזיקה גם בברים צ'יקס בפלורנטין, פלורנטין 10 וג'יבריש ביפו. הם הביאו לכאן את דניאל שליט, לשעבר השף של דיקסי, שידאג למגוון ארוחות בוקר בכל שעה משעות היום, אבל גם מעבר לזה.

מלבד בוקר אנגלי עם נקניקיית בקר וכבש פיקנטית, שקשוקה או ביצת עין בקרואסון (12 ־ 52 ש"ח לארוחה) – אפשר להזמין סנדוויצ'ים שהאימתני שבהם מכיל נקניקיית צוריסו בגריל, בצל מטוגן, מיונז וצ'ימיצ'ורי (36 ־ 43 ש"ח לכריך) וכן מנות קטנות, בהן נקניקייה בבצק עלים (28 ש"ח). אם מיציתם את העניין הזה עם הנקניקיות אפשר לבחור בין סלטים ופסטות. מה שבטוח – שליש גולדסטאר מהחבית (21 ש"ח) כבר משעות הבוקר, זה מסוג הגילטי פלז'רס שלא מעט טיפוסים בעיר מפנטזים עליהם וזה המקום לממש.

ללבובסקי