המלצות צפייה: שבע סיבות להדליק את הטלוויזיה השבוע

"שקרים קטנים גדולים", "ג'סיקה ג'ונס", "פיור" המדוברת ועוד סדרות שייתנו לכם תקווה בתחילת השבוע

"שקרים קטנים גדולים" 2 (צילום: Jennifer Clasen/HBO)
"שקרים קטנים גדולים" 2 (צילום: Jennifer Clasen/HBO)
10 ביוני 2019

שקרים קטנים גדולים

עונה שנייה לדרמה של HBO. הבמאית אנדריאה ארנולד ("אמריקן האני") ביימה את כל פרקי העונה, שתחזור אל העיירה המקסימה בקליפורניה המסתירה סודות אפלים. אל הצוות המובחר שכולל את ריס ווית'רספון, ניקול קידמן, שיילין וודלי, לורה דרן וזואי קרביץ תצטרף העונה גם מריל סטריפ.

← HOT HBO, החל משני (10.6), 4:00 ו־21:00; סלקום TV, החל משני (10.6); yes VOD, החל משני (10.6) וב־yes Drama בחמישי (13.6) 22:00

המדובב

אסא (אור בן מלך) מקבל הזדמנות להשתחרר מוקדם מהכלא בתנאי שיפעל גם באזרחות כמדובב בשירות המשטרה. הוא חוזר הביתה לקריות עם מטרה ברורה – לנקום באחיו (עמוס תמם) ולהרוס את העסק המצליח אך לא לגמרי כשר שהוא מנהל. ציפי שביט משתתפת אף היא, כראשת משפחת פשע. כן, באמת.

← yes VOD החל מרביעי (12.6) ולמחרת ב־yes Action

אובסקסיה (Pure)

דרמה קומית בריטית. מארני (צ'רלי קלייב) סובלת מהפרעה טורדנית כפייתית המתבטאת במחשבות מיניות ובשלל טקסים סודיים. בהחלטה של רגע היא מחליטה לעזוב ללונדון, שם היא מוצאת חברים חדשים עם אישוז ומוזרויות משלהם. לריאיון עם כוכבת הסדרה

← HOT HBO, רביעי (12.6) 23:00; yes EDGE, רביעי (12.6) 22:30

פוזה

עונה שנייה לסדרת הדרמה של ריאן מרפי, המתרחשת בסצנת הנשפים הקווירית של ניו יורק בשנות ה־90. המאורע המחולל הפעם הוא צאת השיר "Vogue" של מדונה, שהפנה את הזרקור לעבר הסצנה ובכך שינה אותה לגמרי. יקפצו להופעת אורח הדיוות פטי לופון, בט מידלר וג'ודית לייט.

← yes EDGE, רביעי (12.6) 23:00

ג'סיקה ג'ונס

לאלו מכם שהצליחו לעבור את מחסום הטראש ולגלות את נפלאות הג'ונס מצפה עונה שלישית שבה ג'סיקה מנהלת מצוד אחר רוצח מתוחכם (אלא מה), טריש משוויצה בכוחות החדשים שלה ומלקולם מתמודד עם דילמה מוסרית.

← נטפליקס, שישי (14.6)

תעלומת רצח (Murder Mystery)

אין כמו לסגור את השבוע עם סרט של נטפליקס, מהסוג שמאפשר לשים את המוח בצד לשעה ומשהו. אדם סנדלר וג'ניפר אניסטון הם שוטר ניו יורקי ומעצבת שיער היוצאים לחופשה שלה ציפו זמן רב. אלא שבמקום להתפנן הם נאלצים להקדיש את זמנם לפענוח תעלומת רצח על סיפון יאכטה של מיליארדר.

← נטפליקס, שישי (14.6)

בוב דילן במסע הופעות 1975: סרט תיעודי מאת מרטין סקורסזה

השם כבר אומר הכל, אז רק נוסיף שנטפליקס מוסרת כי הסרט מטשטש את הגבול בין אמת למיתוס ועוקב אחריו במסע ההופעות של דילן בסתיו 1975.

← נטפליקס, רביעי (12.6)

מתוך "בוב דילן במסע הופעות 1975: סרט תיעודי מאת מרטין סקורסזה"
מתוך "בוב דילן במסע הופעות 1975: סרט תיעודי מאת מרטין סקורסזה"