תעמדו בתור: חנות הלגו הרשמית בדיזנגוף סנטר נפתחת ברביעי

חנות הלגו בלסטר סקוור לונדון עם פתיחתה ב-2019 (צילום: שאטרסטוק)
חנות הלגו בלסטר סקוור לונדון עם פתיחתה ב-2019 (צילום: שאטרסטוק)

הכניסו כאן בדיחת אוי-דרכתי-על-לגו: החנות הרשמית הראשונה של לגו בישראל נפתחת בדיזנגוף סנטר ברביעי (13.7, 16:00) אחרי השקעה של 2.5 מיליון שקל וצפויה להפוך לאטרקציה בפני עצמה

יש לכם תוכניות ליום רביעי הקרוב? בטלו אותן מיד, היפרדו מקרוביכם ואהוביכם, ובואו לעמוד איתנו בתור לחנות הלגו הרשמית הראשונה בישראל, שתפתח ביום רביעי הקרוב בדיזנגוף סנטר. טקס הפתיחה החגיגי יתקיים בשעה 14:00 ומיד אחריו (תכוונו ל-16:00) יוכלו ראשוני הקונים הנלהבים לפשוט על המדפים גדושי הלגו בכמויות ובמגוון שטרם נראו בארץ.

האטרקציה הגדולה לחובבי לגו רציניים. חנות לגו (צילום: שאטרסטוק)
האטרקציה הגדולה לחובבי לגו רציניים. חנות לגו (צילום: שאטרסטוק)

החנות החדש בדיזנגוף סנטר (בניין A, קומה 2) היא למעשה שש חנויות שחוברו יחדיו בהשקעה של 2.5 מיליון שקלים, והיא משתרעת על פני כ-200 מ"ר, לא כולל שטחים צמודים לחנות שהוקצו בידי הסנטר לטובת תצוגות לגו מתחלפות ומתחם פעילויות. חנויות לגו ידועות כאטרקציית שופינג חווייתית ברחבי העולם, והסניף התל אביבי יצטרף ל-679 חנויות קיימות ברחבי העולם וצפוי לשמור על אותו הסטנדרט.

גאים לספר- חנות ה LEGO הראשונה בארץ תפתח בקרוב בדיזנגוף סנטר!????תייגו מכורים ללגו????

Posted by ‎דיזנגוף סנטר תל אביב‎ on Wednesday, March 23, 2022

ערן תור, זכיין לגו בישראל, הוא גם האיש מאחורי חנות הנינטנדו המצליחה והמוצלחת של דיזנגוף סנטר, אחת משלוש חנויות בלבד בעולם כולו. עם ההכרזה על הקמת החנות בסנטר הובטח כי החנות תציע מגוון של מוצרי לגו במהדורות מוגבלות ולגו בהתאמה אישית. כמקובל בסניפי הלגו סטור הרשמיים בעולם, גם כאן ייערכו אירועי מותג לקהל הרחב, ויוצעו לקונים דמויות בלעדיות וייחודיות לישראל (אנחנו רוצות לגו נועה קירל עכשיו).

>> באוגוסט: פסטיבל בדיזנגוף סנטר יחגוג את החתול הכי אהוב בישראל