אבל תשאיר לו הרבה זנב: 4 מספרות מומלצות שהכלב שלכם יאהב

תספורות לכלבים. צילום: Shutterstock
תספורות לכלבים. צילום: Shutterstock

הגיע הקיץ ואתם מוצאים את עצמכם רצים בבית אחרי הכלב עם שואב אבק ביד? כן, הגיע הזמן לקבוע להם תספורת. מדילול פרווה רגיל ועד לעיצובים מצחיקים ומושקעים לכלב הגמדי שלכם, אלו הם האנשים שנרשה להם להסתובב ליד הכלבים שלנו עם מספריים

16 באוגוסט 2022

לפני שנתחיל, כדאי לדעת: כשאתם מפקידים את הכלב שלכם במספרה שימו לב: האם יש כימיה טובה בין הכלב לספר? אם הכלב חרד האם הוא מצליח להרגיע אותו? כמה זמן המספרה קיימת? האם יש עליה המלצות? האם הטיפול שמוצע לכם כולל תספורת בלבד או משלב גם רחצה, ניקוי אוזניים, בדיקת טפילים וגזיזת ציפורניים?

>> כלב מי שאוהב אותך: המדריך המלא לגידול כלב בעיר
>> העיר והכלבים: כל הכתבות

כלבתול

אלונה היא ספרית חיות מומחית (כולל נסיון בהכנת כלבים לתערוכות, אם אתם בקטע כזה) וכפי שניתן להבין מהשם של המקום, היא מעניקה שירות אפילו לחתולים (אם לכלב שלכם במקרה יש שותף לדירה מהסוג הזה).
ויסברג 17

סיפורי כלבים

מוותיקות מספרות הכלבים בעיר. רונית תדע להרגיע ולדבר לליבם גם של הכלבים החרדתיים ביותר וגם תשקיע זמן ללמד את הבעלים איך לתחזק נכון את הפרווה לצורך בריאות הכלב (כולל הדרכות הברשה מעמיקות). המספרה מציעה את כל סוגי השירותים החל מתספורת, דילול, רחצה, גזיזת ציפורניים, התמודדות עם פרעושים וקרציות ועוד. בזמן שהכלב מקבל טיפול דלוקס אתם יכולים להמתין ליד בקפה תוצרת הארץ הותיק. נשמע לנו כמו מתכון מנצח.
שדרות מסריק 14

>> אימצתם כלב. לאן לוקחים אותו עכשיו?
>> קיץ תל אביבי עם מעיל פרווה: כך תכינו את הכלב ליולי-אוגוסט

IDOGTLV

מדובר במתחם שלם הכולל מספרה, קייטנת כלבלבים, חנות חיות, שירותי דוג ווקינג ועוד. בספא הכלבים שלהם מציעים IDOGTLV מקלחות, דילול, תספורות, בישום ומוצרי טיפוח שניתן לרכוש הביתה. שחף, שהקימה את המתחם לאחר לימודי כלבנות בקנדה, מנהלת אותו לצד הכלבה צ'יקה ולשתיהן חיוך כובש שעושה חשק להכנס למקום ולא לצאת.
שדרות דוד המלך 1, https://idogtlv.co.il

עצם העניין

המספרה ממוקמת בחדר האחורי של חנות החיות, פסיליטיז לא מפוארים, שאולי לא עומדים בסטדנרט העירוני החדש, אבל הלקוחות הקבועים נשבעים בצוות העדין והקשוב שיודע להתמודד גם עם הכלב החרדתי ביותר ומה חשוב מזה? בעצם העניין החמודים שלכם יקבלו תספורת גזע, תספורת עונתית לקראת חורף וקיץ ועוד שלל טיפולים ופינוקים ואתם תקבלו כלים לטפח אותם לאורך העונה כולה.
מלצ׳ט 23, https://etzemhainyan.zapweb.co.il/שירותיהחנות-1