שבוע הגאווה

הבה נרימה: המסיבות הכי שוות בשבוע הגאווה

שבוע הגאווה הוא אחד המועדים המשמחים בלוח השנה התל אביבי. לרגע אפשר לשכוח את היומיום והבאסה הפוליטית ולהרים בכל הכוח. קבלו את המסיבות הגאות הכי טובות

פאג (צילום: תמיר מוש)
פאג (צילום: תמיר מוש)
12 ביוני 2019

ספייס לכולם

בר הפיי ורשת חללי העבודה המשותפים מיינד ספייס חברו לשיתוף פעולה שבו הם מוכיחים שיש כאן ספייס לכולם. שורה של אמנים שונים מהקשת הלהט"בית יפקדו את המקום למיטב התוכן שיש לסצנה הקווירית להציע.

כל שבוע הגאווה, פיי, אחד העם 54 תל אביב, הכניסה חופשית

מסיבת גאווה נשית – Movement

זותי, CULT ואוסטין מתאחדות למסיבה נשית וחזקה בארט קלאב. כמו שהן אומרות – נעות ומתנועעות כל הדרך אל השוויון. על העמדה: חן אלמליח, מורי באום ונויה.

חמישי (13.6), ארט קלאב, הש"ך 9 תל אביב, 21:30, 50 ש"ח

Water Park

מסיבת פארק המים השנתית של הפרייד חוזרת להרטיב אתכם (בגלל הפארק מים, כן?). כמו בכל שנה – אלפי תיירים ומקומיים יגיעו לפארק המים שפיים כדי לפתוח את וויקאנד הגאווה כמו שצריך. על העמדה: אודי דדוש, ינון יהל ועוד רבים וטובים.

חמישי (13.6), פארק המיים שפיים, 12:00, 220 ש"ח 

מסיבה בפארק המיים שפיים
מסיבה בפארק המיים שפיים

דרעק גאווה

הליין הוותיק יספק לכם את החגיגה הגאה שאתם כה זקוקים לה עם שלוש קומות שכולן דרעק. על העמדות השונות: אלמוג לבר, קווין שקד דודוביץ, רן זיו ועוד.

שישי (14.6), לייט, האנגר 23 תל אביב, 22:00, 90־100 ש"ח

 

נשף הקרוס הגדול

כמיטב מסורת הנשפים של קהילת הדראג, מיטב הפרפורמריות של ליין הדראג קרוס יצעדו על המסלול בקטגוריות שונות. כולם מוזמנים להשתתף – כל עוד הם באים במיטב מחצלותיהם. ראו הוזהרתם. כל הקטגוריות באיוונט בפייסבוק.

14.6, לבונטין 7 תל אביב, 23:55, 40 ש"ח

36 שעות של טכנו בפאג

ליין המסיבות (שהוא יותר תופעה ממסיבה) חוזר לסיבוב נוסף של 36 שעות במושבו הקבוע – האלפאבית. לצד די.ג'ייז מקומיים כמו אורון K וגילי אייליש הקבועים, נקבל מנה הגונה של די.ג'ייז מברלין.

14.6, אלפאבית, אחד העם 54 תל אביב, 22:00, 100-120 ש"ח

פוראבר בגני התערוכה

הליין המוכר שמעלה את הרף בכל פרייד החליט להביא אותה בווייבים של אירווזיון עם מסיבת ענק במתחם האקספו עם מלא הפתעות ומופעים. על העמדה: תומר מאיזנר, שגיא קריב ומיקי פרידמן.

14.6, מתחם אקספו תל אביב, 22:00, 289־400 ש"ח

 

Fuck Pride

זה לא שבוע הגאווה בלי מסיבות הפאק פרייד המפורסמות של הקוק שוק – שישתלטו על חלל הארט קלאב לשתי מסיבות עוקבות: האחת מסיבת בריכה אלטרנטיבית בחצר במשך היום (התשובה המגניבה למסיבת פארק המים השנתית בשבוע הגאווה), והשניה מסיבת לילה בחלל הקלאב. יהיה ארוך.

15.6, ארט קלאב, הש"ך 9 תל אביב, החל מ־23:30 ועד היום שאחרי, 50 ש"ח לשתי המסיבות

קוק שוק. צילום: גוני ריסקין
קוק שוק. צילום: גוני ריסקין