מתרחב: אהרוני פותח מסעדת ראמן וסאקה־בר בגן החשמל

אחרי ההצלחה של Hiro בשרונה מרקט, אהרוני פותח מסעדה ומרחיב את התפריט: "לראשונות יהיה מבחר כיסונים מאודים, ולראמנים נוסיף ראמן ברווז וחזיר"

ישראל אהרוני. צילום: חיים יוסף
ישראל אהרוני. צילום: חיים יוסף
14 במרץ 2016

זה היה רק עניין של זמן עד שאהרוני יחליט לשכפל את ההצלחה של דוכן הראמן שלו, הירו ראמן, בשרונה מרקט. אם יצא לכם להגיע לשוק המקורה במתחם שרונה במטרה לטעום מהראמן עם הכי הרבה באזז בעיר, ככל הנראה נאלצתם לעמוד לפחות רבע שעה בתור הארוך.

ראמן של הירו. צילום: חיים יוסף
ראמן של הירו. צילום: חיים יוסף

תל אביב כל כך חיכתה לראמן עד שאהרוני הבין שדוכן קטן פשוט לא עומד בביקוש. "אנחנו עומדים לפתוח מקום חדש שכולו יהיה מוקדש לראמן בשילוב סאקה בר" הוא מספר בהתרגשות. "זה לא יהיה דוכן וגם לא ממש מסעדה, אלא מקום תחוּם שיעמוד בפני עצמו".

אהרוני, מחלוצי המטבח העילי בישראל, ומהראשונים להפיץ את בשורת המטבח הסיני בארץ, חזר לסצנת המסעדנות לאחר שנים שבהם התמקד בעשייה טלוויזיונית, כתיבת ספרים וטורים, וייעוץ קולינרי למסעדות. במקום החדש, שימוקם מול מסעדת טאקרייה המקסיקנית בדרום העיר, יתווספו לתפריט הראמן המוכר גרסאות חדשות לצד מנות ראשונות שלא מופיעות בדוכן בשרונה מרקט. "בראשונות יהיו כיסונים מאודים מכל מיני סוגים וסלטים חדשים. לראמנים נוסיף ראמן ברווז וחזיר. זה משמח מאוד".

תוספות חדשות לתפריט הקבוע. ענפי עוף צלויות בהירו ראמן, צילום: שי נייבורג
תוספות חדשות לתפריט הקבוע. ענפי עוף צלויות בהירו ראמן, צילום: שי נייבורג

בנוסף לראמנים החדשים, אהרוני מתכנן להקים באותו המקום סאקה־בר עם עשרות סוגי סאקה. האם העיר מוכנה לשדרוג הקולינרי־תרבותי? אם לשפוט על פי פתיחתה וסגירתה המהירה של מסעדת סאקאי לפני שנתיים, לא בטוח. אם לשפוט על פי ההצלחה של אהרוני, אנחנו מתחילים להתאמן עם צ'ייסרים כבר מעכשיו.