תגידו yes לברמן: "סדרה על הבר" מגיעה בשבוע הבא לתל אביב

"הפרשה שהסעירה את המדינה, עכשיו על הבר. אלף" (צילום: יחסי ציבור/yes)
"הפרשה שהסעירה את המדינה, עכשיו על הבר. אלף" (צילום: יחסי ציבור/yes)

הסדרות הישראליות של yes מייצגות את הטופ של העשייה הטלוויזיונית בארץ, ועכשיו היא יוצאת לסדרת מפגשים אינטימיים בברים ומוקדי בילוי עם יוצרי הסדרות. המפגש הראשון בשבוע הבא בבר 64 עם אודליה כרמון, מיוצרי "אלף" המטלטלת. זמן טוב לעזוב קצת את הספה

כל מי שחולה על טלוויזיה יודע.ת שבשלב מסוים מתגנבת התחושה שאין לנו חיים, ושאולי כדאי לצאת בערב לאיזה בר במקום להתעפש שוב מול המסך עד שלוש בבוקר. זאת תחושה בעייתית מאוד, כי יותר זמן בבר = פחות זמן לראות טלוויזיה, מה שיוצר מעגל בלתי נגמר של כמיהה, תסכול ותחושת החמצה מתמדת. או שזה רק אנחנו? כך או כך, הנה פתרון שיספק את כל הצדדים של האישיות המפוצלת שלנו: "סדרה על הבר", סדרת מפגשים אינטימיים עם האנשים שעושים את הפקות המקור הישראליות של yes, שיתקיימו בברים ומוקדי בילוי בכל רחבי הארץ.

היוזמה החדשה של yes תושק בשבוע הבא במפגש מצומצם בבר 64 (אחד העם 64) עם הרצאתה של אודליה כרמון, מחברת הספר "אשת הסוד" ומיוצרי הסדרה החשובה והמטלטלת של yes, "אלף", העוסקת בפרשה פיקטיבית עם נשיא פיקטיבי שמזכירה מאוד את סיפור פרשת האנס משה קצב. כרמון, מי ששימשה יועצת התקשורת של בכירי הפוליטיקאים (בין היתר פעמיים עם בנימין נתניהו, עם אריאל שרון כראש ממשלה, עם דוד לוי כשר החוץ וכמובן עם משה קצב כשר התחבורה), היא כיום פסיכותרפיסטית ומרצה מובילה בנושא התמודדות עם הטרדה מינית ומחיר החשיפה. היא התפרסמה עם התפוצצות פרשת קצב כ-א' ממשרד התחבורה, העדה המרכזית מטעם התביעה בפרשת האונס וההטרדות המיניות של הנשיא לשעבר.

הפרטים על המפגשים הבאים בסדרה ומיקומיהם עדיין אינם ידועים, אבל ב-yes יודעים לספר שצפויים להגיע אליהם האנשים שעומדים מלפני ומאחורי הקלעים של הפקות המקור של yes. המפגשים יתקיימו באווירה לא מחייבת, עם דרינקים ונשנושים, ויכללו שיחות והרצאות מרתקות של יוצרים, בכירים בתעשיית הטלוויזיה ומומחי תוכן שיתנו הצצה לאינספור המורכבויות, האתגרים והאנקדוטות מאחורי הסדרות שראיתם ואהבתם. הקאץ' היחיד? חוץ מזה שאשכרה נצטרך לצאת מהבית ולעזוב את הספה והיא תהיה עצובה? מדובר באירועים מצומצמים לקהל של כ-100 איש, ולכן אם אתם בעניין כדאי מאוד שתמהרו להירשם בכתובת המייל המצ"ב.
>> סדרה על הבר // "אלף": מפגש עם אודליה כרמון, בר 64, אחד העם 64, 12.7 20:30. רישום בכתובת המייל: Yestalk2023@gmail.com