מהדורה ראשונה: רשת סטורי משיקה (בשקט) את חנות הסאמפלים החדשה שלה

למה לכם להדרים מעבר לרחוב סלמה לגבעת הרצל? חנות הסאמפלים החדשה של סטורי נפתחה לכם מתחת לאף, והיא עלולה להיות תירוץ לא רע בכלל

חנות הסאמפלים החדשה של סטורי. צילום: תום גץ
חנות הסאמפלים החדשה של סטורי. צילום: תום גץ
16 באפריל 2019

בשקט בשקט, בלי הרבה בלגן, הופכת גבעת הרצל שבדרום העיר (המשתרעת בין דרך קיבוץ גלויות ורחוב התחייה) לספוט רותח להיות בו. למקבץ האמנים ובעלי המלאכה המתגוררים בשכונה התווספו גם ההייטקיסטים של WeWork; כולם מנסים להתקבל למשפחת SOSA החלוצית (South of Salame) ולהיות אלה שהיו שם כשפלורנטין הבאה התהוותה. אולי זו הסיבה שברשת סטורי החליטו שדווקא שם יקום משכנה הקבוע של חנות הסאמפלים החדשה שלהם.

עוד כתבות מעניינות:

קולקציית הקפסולה שלוקחת את הג'ינס ברצינות
אפליקציית הקניות לפריטי יד שניה שאתם חייבים להכיר
חמוץ מתוק: היצורים הקטנטנים שיגרמו לכם להתאהב

בהתאם לאווירת "מתחת לרדאר" שגבעת הרצל מתהדרת בו, חנות הסאמפלים של סטורי עוד לא הוכרזה רשמית. זה כמובן לא מונע מעוברי אורח סקרנים להיכנס לחלל הגראנג'י, שמבחוץ נראה כמו בית מלאכה ישן או משרד. בפנים מתגלה חלל קטן אפור ומוסכניקי, חלק משטח השואו רום הוותיק של הרשת, עמוס כולו מדפים ומתלים. מהג'ינס של נודי, דרך הבגדים של צ'מפיון, התיקים של הרשל והמון אחרים – סאמפלים יחידים במינם שרק מחכים שתצביעו עליהם בהתנשאות תוך שאתם מסננים את המשפט מעורר הסלידה "זה סאמפל, זה לא נמכר עוד".

סאמפלים להמונים. סטורי הזרם. צילום: תום גץ
סאמפלים להמונים. סטורי הזרם. צילום: תום גץ

אם גם אתם תהיתם לאן הולכים הפריטים שלא עוברים את סינון הקניינים בארץ, אלה שהיו משונים או מיוחדים כדי להגיע למדפים בכמויות – זה המקום. טווח המידות, כמו הפריטים עצמם, אמנם מוגבל, אבל זה לא עוצר בעדנו לרצות לחטט כמו משוגעים עד שנמצא משהו שיהיה רק לנו. ברשת מבטיחים שבכל עשרה ימים עד שבועיים ייכנסו לחנות פריטים חדשים מהשואו רום הסמוך, כולם בעד 70 אחוז הנחה. אנחנו רק מקווים שבפעם הבאה שנבקר שם לא נצטרך למרפק את דרכנו אל הסאמפלים.

יחיד במינו? כן בבקשה. סטורי הזרם. צילום: תום גץ
יחיד במינו? כן בבקשה. סטורי הזרם. צילום: תום גץ
גם האפי סוקס מגיעים. צילום: תום גץ
גם האפי סוקס מגיעים. צילום: תום גץ

ראשון־חמישי 10:00־18:00, שישי 10:00־14:00 | הזרם 10 תל אביב