זה זמן קסם

כך נראית החגיגה הענקית של הארי פוטר בדיזנגוף סנטר

דיזנגוף סנטר תחת כישוף: חגיגות הארי פוטר כוללות פריטים מקוריים מסרטי הסדרה, טעימות בירצפת ומרצ'נדייז בשפע

פופ אפ הארי פוטר בדיזנגוף סנטר (צילום: נוי ערקבי)
פופ אפ הארי פוטר בדיזנגוף סנטר (צילום: נוי ערקבי)

דיזנגוף סנטר נראה הבוקר כמו חלום של ילד גיק – מכתבים, תנשמות ודגלי בתים תלויים ברחבי המתחם, עמדות צילום קורצות מכל פינה, בובת האגריד ענקית ניצבת לה במרכז הרחבה וילדים בגלימות שחורות מסתובבים סביב, מחכים להצטלם עם היפוגריף דיגיטלי בעמדת המסך הירוק או בוהים בויטרינה שמציגה את הסטיץ' המוזהב. מחר (שלישי, 22.7) תיפתח בקניון חגיגת הארי פוטר ענקית לציון 20 שנה להגעת סדרת הספרים לישראל, שתפעל עד ה-23.8. מהדורה חדשה של הספרים, עם כריכות חדשות שאייר בריאן סלזניק, תימכר באופן בלעדי בדיזנגוף סנטר, לצד כ-350 פריטי הארי פוטר נוספים בחנות פופ אפ ענקית. תמצאו שם בין היתר בובות, ספלים, מחברות, מארזי לגו, צעצועים, בגדים ושרביטים. בסנטר תוקם תצוגה של פריטים מקוריים בסט הצילומים של סדרת הסרטים, כולל שרביטים, תלבושות, סניצ'ים ומכתב הקבלה של הארי להוגוורטס.

עיצוב חדש לספרי הארי פוטר
עיצוב חדש לספרי הארי פוטר
(צילום: נוי ערקבי)
(צילום: נוי ערקבי)

בסמוך לחנות, שתפעל מגשר דיסקונט, יפעל דוכן "פונדק שלושת המטאטאים" בו אפשר יהיה לטעום מעין מילקשייק בהשראת משקה הבירצפת מהספרים. למרבה הצער, הוא יוגש בגרסה נטולת אלכוהול על בסיס בירה שחורה. בדוכן יוגשו גם יוגורטים בצבעי ארבעת הבתים בהוגוורטס, קאפקייקס וקינוחים אחרים בהשראת הסדרה.

פריטים מקוריים מסרטי "הארי פוטר" בדיזנגוף סנטר
פריטים מקוריים מסרטי "הארי פוטר" בדיזנגוף סנטר

רשימת הפעילויות והאירועים שיתקיימו בסנטר החודש, לילדים ולמבוגרים, מרשימה לא פחות מהיצע המוצרים. גילי בר הלל, שתירגמה את סדרת הספרים, תעניק מספר הרצאות חינמיות – הראשונה ביום רביעי הקרוב. הרצאות נוספות יעסקו בהשפעה של מיתולוגיה יוונית וספרות אנגלית על סדרת הספרים, בתרבות המעריצים של הסדרה או בייצוג של דרקונים בסדרה. ביום ההולדת של הארי פוטר, שחל ב-31.7, תתקיים תחרות תחפושות, בעוד ב-15.8 יתקיים יום לימודים בהוגוורטס עם שיעורי קסמים, טיפול בחיות פלא וגילוי עתידות. מעריצים שרופים של הסדרה מוזמנים לנסות ולצלוח מרתון של שמונת הסרטים שיתחיל ב-8.8 בצהריים ויסתיים רק יום למחרת. פרטים נוספים על הפעילויות ניתן למצוא בפייסבוק.

22 ביולי-23 באוגוסט , ימים א'-ה' בין השעות 11:00-21:00 ובימי שישי בשעות 10:00-15:00. הכניסה חינם