טיים אאוט timeout

מסתמן: "דברים מוזרים" עונה 3 תעלה בקיץ 2019

| מאת: מערכת Time Out

מחווה לסרטי קאלט של 1985, קניון שכנראה יהפוך לסיוט ונערה חדשה בשם רובין - עונה 3 של "דברים מוזרים" מחממת מנועים לקראת הקיץ הבא

מתוך הטיזר ל"דברים מוזרים" עונה 3

"דברים מוזרים" עונה 3 תגיע לנטפליקס הקרוב למקום מגוריכם בקיץ 2019 ותתרחש בקניון החדש של העיירה הוקינס – או כך לפחות נראה מהטיזר הרשמי שנטפליקס שחררה אתמול (שני).

>> 27 סדרות מעולות שאולי לא ראיתם

הטיזר מעוצב כפרסומת לקניון החדש "סטארקורט" שנבנה בהוקינס, אינדיאנה, העיירה המנומנמת שמתעוררת בכל עונה בשל מקרים משונים שקשורים למפלצות מזוויעות יותר או פחות (בעיקר יותר). הפעם אנחנו מקבלים רמזים לכך שהעונה תתרחש בקיץ 1985 ושלסטיב, שעובד בגלידריה בקניון, מצטרפת חברה חדשה בשם רובין. אם מותר לנו לנחש, היא לא יודעת מה מצפה לה.

הכרוז בפרסומת, שעולה על גל הרטרו-ווייב בצורה מושלמת, מכריז שהקניון הוא "one of the finest shopping facilities in America… and beyond", מה שעשוי לרמוז על האפסייד-דאון, המקום שמעבר למציאות הפרברית שממנו מגיעים הסיוטים של אילבן, וויל, לוקאס ומייק. מכיוון שעונה 2 הסתיימה עם סגירת המפעל הממשלתי הנורא, לא מופרך להניח שהצרות יגיעו הפעם מהקניון.

על פי שון לוי, הבמאי ומפיק הסדרה, העונה החדשה "תלך למקומות אפלים יותר, שהקהל הולך לאהוב. הוא אמר את הדברים בשבוע שעבר, לאחר שנודע ש"דברים מוזרים" מועמדת ללא פחות מ-12 פרסי אמי, כולל סדרת הדרמה הטובה ביותר. דייוויד הרבור, שמועמד לפרס שחקן המשנה על תפקידו כשריף ג'ים הופר, אמר שהעונה תושפע מסרטי קאלט של 1985.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: 4865fe341de