לרקוד עם דמעות בעיניים: חגיגות 14 שנה לליין הגייז האהוב בעיר

היומולדת של ליין הגייז האהוב Forever TLV היא בדרך כלל קרנבל של סופ"ש שלם. השנה זה כבר לא יקרה, אבל קברניטי הליין בכל זאת לא מתכוונים לוותר על הזדמנות למסיבה בסופ"ש

איך אפשר לראות את התמונה הזאת בלי לבכות. פוראבר TLV (צילום: יחסי ציבור)
איך אפשר לראות את התמונה הזאת בלי לבכות. פוראבר TLV (צילום: יחסי ציבור)
13 באוקטובר 2020

אנחנו כל כך מתגעגעים למסיבות ענק שאפילו תזכורת לעובדה שפעם התקיימו כאלה גורמת לנו לדמוע בצער, והנה תזכורת חשובה במיוחד: מדי שנה באוקטובר נערכים אירועי יום ההולדת של פוראבר תל אביב, ליין המסיבות הגאה הפופולרי בישראל. בדרך כלל מדובר בפסטיבל סופ"ש עמוס מסיבות שמושך אליו אלפי בליינים. השנה זה כבר לא יקרה, אבל אנשי הפוראבר לא מוותרים על החגיגה.

על אף המגבלות ובכפוף אליהן, החליטו אנשי הפוראבר להמשיך את המסורת ולחגוג 14 שנות פעילות למוסד ששינה את פני חיי הלילה המקומיים והקהילה הגאה בישראל. החגיגות יפתחו בסוף השבוע הקרוב בשתי מסיבות בשידור לייב ובאירועים נוספים. בין היתר ישוחררו סט ואוסף סינגלים רשמיים חדשים, רמיקסים לשירים מוכרים, ליין טי שירטס במהדורה מוגבלת ועוד.

ביום שישי (16.10) החל מהשעה 22:00, יפתחו החגיגות בשידור לייב היישר מהבית של הפוראבר, מועדון האומן 17 בהשתתפות הדיג'ייז המובילים של הליין שגיא קריב, ינון יהל, מור אברהמי ותומר מייזנר; בשבת (17.10) החל מ-16:30 ייערך לייב של סט מיוחד וראשון מסוגו של Sunset chill בהשתתפות הרזידנטים תומר מייזנר, שגיא קריב ומור אברהמי. לייב זה ישודר היישר מההייקו סקיי-בר, בר הרופטופ של מלון הלייטהאוס מקבוצת מלונות בראון, אל מול הים והשקיעה המסחררת של תל אביב.

יום אחד אולי באמת נעשה פה אפטר. הייקו סקייבר (צילום: אריאל עפרון)
יום אחד אולי באמת נעשה פה אפטר. הייקו סקייבר (צילום: אריאל עפרון)

המסיבות יועברו בשידור חי בעמוד הפייסבוק @ForeverTelAviv ובמאקו. "הפוראבר הספיק לחגוג את פורים בתחילת מרץ ומאז, למעט מסיבה אחת אנחנו סגורים", אומר אוהד חיים, "הקורונה תפסה אותנו בשיא ההצלחה העולמית שלנו. היינו ממש שגרירים של ישראל על הגלובוס, ועכשיו כלום. במקום להיכנע לכלום הזה, החלטנו להרים מסיבת לייב. זו גם הזדמנות מצוינת להיחשף לקהלים חדשים ולקרב אלינו את הקהל הסטרייטי, שאולי לא יגיע למסיבת גייז באומן, אבל יכול ליהנות מהמוזיקה שלנו ולרקוד אתנו בגאווה ובאהבה בכל מקום בו הוא נמצא".

אורן ישולה, הבעלים והמייסד של קבוצת OTH המנהלת את המסעדות וחיי הלילה של קבוצת מלונות בראון, הצהיר ש"במקום שאין בו חיי לילה, יש חושך. אף אחד לא יכול לקחת לנו את הזכויות הבסיסיות לבלות, ליהנות ולרקוד. אנחנו, בעלי הברים, המסעדות, המועדונים והליינים חייבים לגלות סולידריות ולתמוך זה בזה בכל צורה. ההייקו סקייבר מתגעגע לייצר שמחה ופורקן לבליינים שלו והוא שמח ונרגש לארח את חגיגת יום ההולדת של פוראבר תל אביב. תגבירו את הווליום ותהנו".