זוט אני: הטיילור סוויפט שלכם חזרה

הסינגל החדש של טיילור סוויפט, "!ME", הוא פיל גוד לפי הספר. הפעם לא מדובר בשלב חדש במטמורפוזה שלה, אלא בחזרה לטיילור הישנה, הצבעונית והמתוקה. ואלו לגמרי חדשות טובות

טיילור סוויפט בקליפ של "!ME"
טיילור סוויפט בקליפ של "!ME"
28 באפריל 2019

טיילור סוויפט הישנה לא מתה. היא יכולה לגשת לטלפון. תראו מופתעים. קצת מצחיק להתייחס ברצינות לטוויסטים בעלילת הקריירה של גב' סוויפט, אבל קריאת המפה הזאת מגלה כי טיילור הרצינית והעמוקה ("Goergous" ו־"Delicate"), שהגיעה אחרי טיילור האפלה ("Look What You Made Me Do" ו־"Ready For It"), מיצתה את עצמה וכעת חוזרת אלינו טיילור הישנה, הצבעונית והמתוקה. הרמז המטרים לכך היה הקמפיין האינסטגרמי שטוף צבעי ורוד ותכלת עם הכיתוב שמרמז על תאריך יציאת הסינגל החדש (שישי האחרון), ושמו – "!ME" – שנכתב באותיות גדולות. קחו שוט אינסולין ונשימה עמוקה, אנחנו צוללים.

בתחילת הקליפ של "!ME" זוחל נחש באנימציה ממוחשבת על מרצפות בצבעי פסטל ומתפוצץ להמון פרפרים. כמה סימבולי. משם טיילור ממשיכה בהפצצת רפרנסים אינסופית, מאליס בארץ הפלאות ועד מרי פופינס. להקת מלאכים מכונפים לבושים ורוד ונעלי זהב? צ'ק. שמלה שעשויה ממפל צבעי קשת בענן? צ'ק. מתנה בדמות חתול חמוד לפרינססה הישובה על חד קרן ענק? צ'ק, צ'ק, צ'ק. כמה זה מוגזם? דמיינו שעל המסך מוקרנת משאית עמוסה בצבעים המתנגשת במפעל זיקוקים, כשהגדרות הצבע והקונטרסט משוכות עד הסוף. כזה, אבל יותר.

עוד כתבות מעניינות:
האיש שפיצח את נוסחת הקסם ללהיטי על
דודו אהרון איבד את הבושה במה שמסתמן כלהיט החתונות הבא
למה לעזאזל כוכבי הפופ נוהרים אל הבמות הסליזיות של וגאס?

ומה לגבי המוזיקה? "!ME" הוא אחלה שיר שבעולם. לחן כיפי, טקסט מתוחכם בשקל (או מטופש בשכל, תלוי במאזין) שיושב עליו בול, הפקה מדויקת שמרגישה מיליארד דולר בחסות ג'ואל ליטל (שהפיק בעבר את להיטי העל "Young Dumb & Broke" של קאליד ו־"Green Light" של לורד), עם מארש תופים שמרימים לפזמון הסופר דופר קליט. ברנדון יורי, סולן להקת Panic! at the Disco, משלים את הקול של סוויפט בצורה מושלמת ומחזיק נהדר את הבתים שהוא שר לבד. הכל עובד לתפארת, שיר פיל גוד לפי הספר.

אם כך, לאיזה שלב הגענו במטמורפוזה של טיילור סוויפט? נחש? פרפר? אם תשאלו אותי, אנחנו נמצאים באותו מקום בדיוק, וזה מקום טוב, בעיקר אם מסתכלים על זה דרך העיניים של רואה החשבון שלה (אבל ממש לא רק). מי שאהב את סוויפט לפני "!ME" יאהב אותה גם אחרי, והייטרז גונה הייט ממילא. היא לא מנסה לשנות את העולם והיא גם לא באמת מנסה לשנות משהו בעצמה. היא בסך הכל משנה לוק. וכמה מפתיע, השינוי הזה מתוזמן באופן מושלם לפרוץ האביב: צבעוני, פרחוני וסכריני.

https://www.instagram.com/p/BwxLnI0jy7Y/

אזהרת להיט

"הזוג הזה" של מרגי, בהפקה של ג'ורדי וסטטיק, מסתמן כפוטנציאל ללהיט רחבות שישרוד אחרי סיבוב הרדיו הראשון שלו. אחד הטריקים של די.ג'ייז לבדוק את הבחירה הבאה היא לזרוק טיזר לרחבה. סוג של "מכירים? מתאים עכשיו?". בפעמים שעשיתי את זה בעצמי עם הבייסליין שמרגי מסנן בשנייה הראשונה של השיר, גובה הצרחות העיד על להיט שפגע בול. יש גרוב בארץ הקודש. הללויה.