מקודם

ג׳ופאה קיטשן בר בשוק הפשפשים – כי גם קונאן אובראיין היה פה

הגסטרו בר היפואי שהפך לחביב קהל הידוענים ואוהבי הלייף סטייל. התחילו כאן עם 20 מושבים ותפריט ים תיכוני חתרני ועכשיו הג'ופאה זוכה לציין 10 שנות פעילות ומוכיחה כי הכל עניין של פילוסופיה

טעים פה. ג'ופאה. צילום: יח"צ
טעים פה. ג'ופאה. צילום: יח"צ
10 בפברואר 2020

הלוקיישן:

שוק הפשפשים.

מוניטין:

הג'ופאה (שם ליפו בעת העתיקה) הוקמה בשנת 2010 ופועלת מאז ועד היום ללא יחסי ציבור. במשך עשור של פעילות (כלומר 100 שנים במונחי מסעדנות בישראל) גדלה הג'ופאה ל-140 מקומות ישיבה עקב הביקוש הרב.

תפריט:

כיאה לגסטרו בר עם וותק מרשים, אפשר לומר כי מדובר בחלוצי הז'אנר של הטעמים הים תיכוניים יחד עם חיבור הדוק לנמל יפו, לחיך המקומי ולאכוהול, עם תפריט שטוען למגוון הכי רחב בעיר.

קהל:

בוגר ובגבוה, כלומר כמונו כמוכם, החל ממפורסמים ועד פוליטקאים הגונים שמגיעים בכדי להסיר את עול היום. השמועה מספרת שאפילו שקונאן אובריין נצפה במקום בביקורו האחרון בישראל.

השיפודים של צורי הדייג. צילום: יח"צ
השיפודים של צורי הדייג. צילום: יח"צ

בירה:

כמו בכל דבר, גם מאחורי מזיגת הבירה מסתתרת פילוסופיה קפדנית. תוך מתן דגש למזיגה איטית, ניקיון שוטף של הברזים והקפדה על כוסות ייעודיות למותג. לכל אלו ערך מוסף לאורח שמאחורי הבירה.

ליד הסטלה ארטואה:

אצלנו לאגר איכותית תשתלב נהדר עם אחת ממנות הדגים – השיפודים של צורי הדייג.

טעמים מדויקים ואווירה מיוחדת. ג'ופאה. צילום: שי הנסב
טעמים מדויקים ואווירה מיוחדת. ג'ופאה. צילום: שי הנסב

בואו לבקר:

בימי חול החל מהשעה 18:00 ועד אחרון השתיינים והסועדים. בסופי השבוע  אנשי הג'ופאה משכימים קום ויחכו לכם כבר בשעה 12:00. ולא, הם לא ממהרים ללכת לישון.

פייסבוק | אתר