בואו אל המים: Shim יודעת איך להגיע לחוף בבטחה בלילות אפלים

ההתרסקות מטה מובילה לדאיה מעלה. Shim (צילום: ירון פישמן)
ההתרסקות מטה מובילה לדאיה מעלה. Shim (צילום: ירון פישמן)

קבלו בהקרנת בכורה: קליפ האנימציה היפהפה של Shim לשיר "New Shoreline" אותו היא גם מבצעת, וכל זה יחד עם טור אישי יפה ומהורהר לקראת הופעה בלבונטין 7 בעוד יומיים. רק תביאו מגבת

6 ביוני 2022

מאז שאני זוכרת את עצמי יש בי רגשות מעורבים לגבי גופי מים גדולים. מצד אחד הם מסמלים עבורי את הלא נודע, שער לעולמות מסתוריים. והמסתורי שווה לאסקפיזם ואפשרויות, מקום לברוח דרכו או אליו. מצד שני, הפראות הזו גם הרחיקה אותי.

האימג' הזה של אופק הים בלילה נצרב לי בתודעה בגיל מאוד צעיר ומייצג מאז את הריק האין סופי שהחיים יכולים לספק לעיתים קרובות מדי. ולמרות זאת – הצורך להתעמת עם החשוך המשתק הזה מתקיים בו זמנית עם הפחד. אולי כדי ללמוד. אולי כי ההתרסקות מטה תוביל בסופו של דבר לדאיה מעלה. כי אין באמת אופציה אחרת.

העבודה על הקליפ של New Shorline החלה כנסיון משועשע לייצר משהו אחר בתוך הכאוס שאני (אנחנו?) נמצאת בו מעל שנתיים. אנימציה ואיור תמיד היו קרובים לליבי והשיר הציורי, שהולחן במקור כבלוז איטי וכבד, נתן לי תירוץ מושלם להשקיע בפרוייקט הזה.

מעבר לעבודה עם דמויות שאני מאיירת תחת הכינוי Tinyghost מזה כעשר שנים, חזרתי כמעט בלי לשים לב לדימוי המגדלור שמלווה את היצירה המוזיקלית שלי לעיתים קרובות בדרך כזו או אחרת. מה הוא אותו מגדלור? אין לי תשובה עדיין, אבל כנראה שזה מה שכולנו צריכים כדי להגיע לחוף בבטחה בלילות אפלים.

>> ה-EP החדש של Shim ייצא רשמית ב 17.6, מופע ההשקה יתקיים ב 22.6 בלבונטין 7