החל מהערב: כיתות אמן עם ירמי קפלן, יהלי סובול וקורין אלאל

"אינטימי בהגר"א", יוזמת התרבות החדשה של עיריית תל אביב, תקיים כיתות אמן תחת כיפת השמיים בנוה שאנן. השלישיה שבכותרת מזמינה אתכם לשמוע את הסיפורים מאחורי השירים

קורין אלאל (צילום: איליה מלניקוב)
קורין אלאל (צילום: איליה מלניקוב)
25 באוגוסט 2020

יממה אחרי ההכרזה של רון חולדאי כי ירוץ לבחירות מול נתניהו, ראש העיר מוכיח כי תל אביב היא המדינה הכי תוססת בישראל. יוזמת התרבות החדשה, אחת בשרשרת של ניסיונות מוצלחים להחזיר את התרבות לחיינו, תחל הערב (שלישי) תחת הכותרת "אינטימי בהגר"א" ותארח במשך שלושה ימים כיתות אמן תחת כיפת השמיים במרכז הקהילתי הגר"א בנוה שאנן.

את הסיפתח יעשה נסיך הרוקנרול ירמי קפלן, שיבצע את שיריו בהופעה אקוסטית ויפרוש בפני הקהל את הסיפורים מאחורי השירים. בערב שאחרי נקבל את יהלי סובול, ובחמישי תעלה לבמה המלכה קורין אלאל.

האירועים יתקיימו תחת כיפת השמיים ובהתאם להנחיות התו הסגול, וכל ערב יתחלק לשתי הופעות אינטימיות בקפסולות. בחודשים האחרונים יזמה העירייה לא מעט אירועי תרבות, בהם סינמה על המים, דרייב אין, תערוכת מרימים את השאלטר ומופעים נוספים.

← המרכז הקהילתי הגר"א בנוה שאנן, שלישי (25.8), רביעי (26.8) וחמישי (27.8), 19:30 ו-21:00, 30 ש"ח להופעה, 60 ש"ח לשלוש ההופעות. לרכישת כרטיסים