יאס קווין: התמונה עם הכי הרבה לייקים באינסטגרם לשנת 2017 שייכת למלכתנו ביונסה

רשימת הטופ טן של התמונות הכי אהובות באינסטוש הוכרזה רגע לפני ששנת 2017 מסתיימת - והיא נשלטת על ידי 3 אנשים בלבד. אבל במקום הראשון יש מקום רק למלכה אחת, וקוראים לה ביונסה

ביונסה בהריון. צילום:  Awol Erizku
ביונסה בהריון. צילום: Awol Erizku
30 בנובמבר 2017

2017 הייתה שנה מדכאת למדי – נציגות ביזארית של משפחת טראמפ בבית הלבן, הטרדות מיניות שסופסוף מקבלות זרקור, טרור ופליטי מלחמה – אלו רק חלק מהנושאים שתפסו כותרות בשנה האחרונה.

אבל יש גם נקודת אור בכל הבלאגן הזה וקוראים לה ביונסה. אינסטגרם, הרשת החברתית שהיא למעשה קהילה של 800 מיליון איש ברחבי העולם, פירסמה כמה נתונים מעניינים מהשנה החולפת, ומה אתם יודעים, תמונת ההריון של קווין בי היא לא רק התמונה שקיבלה הכי הרבה לייקים בשנה זו, היא גם התמונה שקיבלה הכי הרבה לייקים בתולדות האינסטוש, אי פעם. תאכלו את זה, קנדל ג'נר וסלינה גומז.

מלכת הדבורים זכתה בטייטל הנכבד בשל 11.1 מיליון האנשים שלחצו לייק על התמונה בה היא הכריזה שהיא נושאת ברחמה תאומים – תמונה שהגיעה בהתפעה מוחלטת (כמו שביונסה הכי אוהבת) ושברה את האינטרנטית באופן הכי ליטרלי שיש. ביונסה נמצאת גם במקום הרביעי ברשימת האנשים הכי נעקבים באינסטוש עם 108 מיליון עוקבים – לפניה נמצאים בשלושת המקומות הראשונים (בהתאמה) הזמרת סלינה גומז עם יותר מ -130 מיליון עוקבים, כוכב הכדורגל כריסטיאנו רונאלדו (116 מיליון), והזמרת אריאנה גרנדה (115 מיליון). רונאלדו גם מככב במקום השני ברשימת התמונות הכי מלוייקקות השנה עם התמונה בה השוויץ בלידת התאומים שלו. מסקנה: תעשו תאומים, הם מעולים ללייקים.

עוד נתונים מעניינים: ההאשטאג #Love הוא הנפוץ ביותר ברשת החברתית והפילטר שאנשים השתמשו בו הכי הרבה בסטוריז שלהם הוא כמובן פילטר פני הגור שנטחן כבר במשך כמה שנים ולא נראה כי הוא עומד לשחרר מהחיים שלנו בקרוב. תאשימו את קיילי ג'נר.

והנה הרשימה המלאה של 10 התמונות שהכי אהבו השנה באינסטגרם:

מקום 1: ביונסה, 11.1 מיליון לייקים

https://www.instagram.com/p/BP-rXUGBPJa/

 

מקום 2: כריסטיאנו רונאלדו, 11 מיליון לייקים

https://www.instagram.com/p/BbaImIfFr0h/

מקום 3: סלינה גומז, 10.3 מיליון לייקים

מקום 4: שוב ביונסה, 10.2 מיליון לייקים

 

מקום 5: שוב כריסטיאנו רונלדו, 8.2 מיליון לייקים

 

מקום 6: שוב סלינה גומז, 8.1 מיליון לייקים

https://www.instagram.com/p/BS7VkPTg0-s/

מקום 7: סלינה גומז, 7.7 מיליון לייקים

 

מקום 8: רונאלדו, 7.2 מיליון לייקים

https://www.instagram.com/p/BYTwfPVFVQY/

מקום 9: סלינה גומז, 7.1 מיליון לייקים

 

מקום 10: סלינה גומז, 7 מיליון לייקים

https://www.instagram.com/p/BW4LoqjgExn/