תם עידן הבהייה בוולט: כך תקצרו את החיפוש אחר המנה המושלמת

איך להפסיק להתלבט ולהתחיל להזמין. וולט (צילום: שאטרסטוק)
איך להפסיק להתלבט ולהתחיל להזמין. וולט (צילום: שאטרסטוק)

תכירו את "דודא'לה", אתר חדש שעושה לחיפוש בוולט את מה שתמיד חלמנו עליו: במקום לעבור בגלילה אינסופית בין תפריטים של מסעדות ולבהות בהם בבלבול, פשוט מקלידים את שם המנה שמפנטזים עליה ומקבלים את כל האופציות בקליק. איך לא חשבו על זה קודם

מכירים את זה שאתם לא בטוחים מה בא לכם לאכול כשאתם בוהים וגוללים בייאוש תפריטים אינסופיים בוולט? כמובן שאתם מכירים. ומכירות את זה שאתן יודעות בדיוק מה בא לכן להזמין בוולט, אבל לא בטוחות מאיפה בא לכן להזמין את זה וכבר מותשות מהחיפוש? ברור שאתן מכירות. צריך לכאורה מונח טוב יותר מ"פומו" כדי להגדיר את התחושה הקשה של חוסר היכולת למצוא את המנה שבה חושקים בזמן שהרעב כבר מציק והדודא בשיאה. אבל האמת היא שלא צריך. כי זה נגמר. תם עידן הלבטים, הבלבול וחוסר ההחלטיות. עכשיו יש דודא'לה.

מה מזמינים היום? מה שפאקינג בא לנו. וולט (צילום: יחסי ציבור)
מה מזמינים היום? מה שפאקינג בא לנו. וולט (צילום: יחסי ציבור)

"דודא'לה" היא יוזמה אינטרנטית חדשה של ההייטקיסט ומפתח התוכנה יואב טפר, שישב גם הוא טרוט עיניים מול האפליקציה והתקשה להחליט מה הכי בא לו ואיפה למצוא את זה. בניגוד אלינו, שפשוט מזמינים משהו ואז מתבאסים על עצמנו, הוא התחיל לפנטז על אופציות חיפוש נוחות ומדויקות יותר. "הרעיון הוא לשים יותר דגש על חווית המשתמש", הסביר טפר בפוסט בפייסבוק, "ולאפשר להתרכז באוכל עצמו ובאילוצים האישיים שלי סביבו ופחות בבתי עסק עצמם". ובניגוד אלינו, שהיינו מסתפקים בפנטזיה, הוא אשכרה תיכנת וקודד אתר שעושה בדיוק את זה.

קרה לכם פעם שנתקפתם דודא למאכל ספציפי באמצע היום ולכו תחפשו את המנה המושלמת עכשיו? תבשיל עם בקר? מאפה טבעוני? כנאפה…

Posted by Yoav Tepper on Sunday, May 14, 2023

>> מה מזמינים היום: כל הדברים שכדאי לכם להזמין כשאתם ממש רעבים
>> בדקנו את המסעדות הכי טובות בדירוג וולט. ויש לנו מנצחת
>> בואו אלינו הביתה: משלוחי האוכל הכי טובים בתל אביב

איך זה עובד? קל מאוד: נכנסים לאתר של דודא'לה, מגדירים את המנה הנחשקת, את טווח המחירים הרצוי ודרישות נוספות (טבעוני, ללא גלוטן, כשר וכו'), ובום, תפריט נוח יפתח עבורכם את כל האופציות שמתחבאות במעמקי האפליקציה בלי שתצטרכו לעבור ממסעדה למסעדה כדי למצוא את הקומבינציה הרצויה. מבדיקת מערכת טיים אאוט עולה כי מדובר בגיים צ'יינג'ר משמעותי ונוח לשימוש, ולא ברור איפה הוא התחבא כל החיים שלנו ולמה וולט לא מאפשרים חיפוש כזה בעצמם. כנסו לאתר ותודו לנו אחר כך (אתם יכולים להודות גם ליואב טפר, יתכן שהוא עשה פה קצת יותר מאיתנו).