טיים אאוט timeout

בעטיפה של ממתק: עיסוי מרציפן של ל'אוקיסטן מיועד למילניאלס משועממים?

| מאת: שני הררי

טיפול הפילינג בשקדים של ספא ל'אוקסיטן אינו מתיימר לפתור בעיה רפואית כלשהי, אלא אם כן הבעיה היא מחסור חמור בפינוק על

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/10/sizes/OCC_cd73e473cd4543c0923bb1b0e0b0500a_H_wo_680_382.jpg
מוצרי שקדים של לאוקיסטן. צילום: יח"צ

"עצמו את העיניים ודמיינו שאתם בפרובאנס", נכתב בתיאור של טיפול הגוף בפילינג שקדים באתר הבית של ספא ל'אוקסיטן. ואכן, בשעת צהריים במתחם שרונה, גם באוזן בלתי מזוינת ניתן לזהות בבירור מילים וחלקי משפטים בצרפתית מהתיירים והעולים שצועדים בשבילים המוצלים. האווירה מתעצמת בספא המעוצב: פרקט בהיר, סלי קש, וילונות פשתן וגבעולי מימוזה ביישנית צהבהבה על מהקירות וידיות הדלתות. שקט, נהדר, מרגיע.

הטיפול שלשמו התכנסנו, המעסה ואני, נקרא "פילינג ועטיפת גוף שקד", והוא משתייך לז'אנר הטיפולים המפנקים והמטפחים. כלומר הוא אינו מתיימר לפתור בעיה רפואית כלשהי, אלא אם כן הבעיה שממנה אתם סובלים היא מחסור חמור בפינוק על. ואכן, לכל אורך 90 דקות הטיפול, תוכלו לסמן וי על סוגים שונים של תפנוקי גוף בניחוח שקדים, עלים ופרחים. אלא אם אתם סולדים ממגע גופני, נסו לדמיין שכשוך כפות רגליים במים חמימים ועיסוי בהונות, משיחת הגוף בפילינג שקדים וגבישי סוכר ושפשוף נמרץ להסרת תאים מתים. לאחר מכן מקלחת חמימה, מריחת ג'ל שקדים קריר ומרענן, רטיות בד חמימות ועיסוי ממושך לכל הגוף. שמן השקדים שבאמצעותו הוא מבוצע מותיר את העור חלק ותינוקי ואתכם מרוצים, רגועים וטעימים כמו מרציפן.

380 ש"ח עבור 90 דקות, ספא ל'אוקסיטן מתחם שרונה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0