היכל התהילה: חדר הכושר "פינק רום" יגרום לכן להזיע בסגנון

מאמנת הכושר אירה דולפין השיקה סטודיו חדש ומהמם שיגרום לכן להאמין שאתן מזיעות נצנצים

הפינק רום של אירה דולפין. צילום: יולי גורודינסקי
הפינק רום של אירה דולפין. צילום: יולי גורודינסקי
17 באוגוסט 2015

מאמנים אישיים המתמחים בסלבס הם תופעה חדשה יחסית, נגזרת של טרנד הכושר שפקד את העיר בשנתיים האחרונות. דוגמניות עושות כושר, גם לשחקניות אין כל כך ברירה, הרי אין בארץ סרטים כמו "מונסטר בול" שדורשים מהשחקנית לעטות על עצמה פאוץ' של שומן. הטריק הוא פשוט כמו כפיפת בטן על ספידים: דוגמנית מביאה חברה דוגמנית, שחקנית מביאה חברה שחקנית, כולן מעלות את זיעתן הפוטוגנית לאינסטוש פלוס תיוג מפרגן, והמאמן או המאמנת הופכים לאקססורי החם של התעשייה. אך המעמד הזה הוא טריקי, שכן את המתעמל של ימינו לא קונים עם לייקים באינסטגרם, ועל המאמן הבוטיקי להוכיח את התקדמותו המקצועית שתמתג אותו גם כמאמן טוב ולא רק כמאמן מקושר.

זה בדיוק מה שעשתה אירה דולפין, שבשנים האחרונות מזוהה עם מתעמלות יפות ונכונות כמו נטלי דדון, פאולינה, שני חזן ושגית רביבו, ועם חשבון אינסטגרם שעושה חשק לרדת למכרע ולהישאר שם עד דום לב. כצעד ההכרחי למיתוג נכון ורציני יותר פתחה דולפין את Pink Room – סטודיו מושקע לאימונים פונקציונליים אישיים וקבוצתיים. לא בכדי זכה המקום לשמו: רצועות ה־TRX הוזמנו בוורוד, קירותיו של הסטודיו קושטו בוורוד ובכיתובים מעוררי מוטיבציה שרוססו על ידי אבי וענונו (המקעקע המוכר מ"פסיכו"); ורק נשים רשאיות לדרוך בו. כן, חברות, אירה פיצחה את השיטה: אנחנו אוהבות שגברים מלייקקים לנו על זיעתנו באינסטוש, אך אנחנו לא מעוניינות בשום פנים ואופן לחלוק את זה עמם בלייב, שכן המחיר הוא לראות את שערות בית החזה שלהם נוטפות בתוך גופיית התאילנד שלהם, וזה מכבה לנו את הליבידו וגורם לנו לרוץ הביתה ולתקוע עוגיית שוקולד פאדג', כי מה נשאר לנו בחיים האלה.

המקום הוא לא פחות מהיכל סגידה לכושר, מהצד הכיפי שלו: הוא מזמין, מעוצב לעילא, מאובזר במיטב האקססוריז קורעי הישבן (רצועות TRX ורודות כבר אמרנו?), ובספיריט המרים של אירה שבאימון הוכיחה לי שוב שהיא מסוגלת לפקד גם על פלוגה בדעא"ש. באימונים עובדים על כל מרכיבי הכושר, כיאה לאימונים פונקציונליים: כוח, כוח מתפרץ, זריזות, סבולת לב ריאה ועוד, עם אינספור תרגילים – חלקם על בסיס משקל גוף, חלקם בתוספת משקולות רגליים, ידיים, מוטות, קטלבלס ועוד. אירה, תעשי לי תאומים.

Pink Room אסתר המלכה 1, 5613630־052. מחיר חודשי עבור שני אימונים בשבוע: אימון מיני קבוצתי (4 מתעמלות) 900 ש"ח, אימון קבוצתי (עד 10 מתאמנות) 500 ש"ח, אימון אישי 280 ש"ח