אלוהים אדירים, איזה מזל שזה נגמר. ביי, "חתונמי"

מעין ברגע לא-נדיר של איגוף. (מתוך "חתונה ממבט ראשון")
מעין ברגע לא-נדיר של איגוף. (מתוך "חתונה ממבט ראשון")

לא עוד נצטרך לצפות בגיהנום-בדמות-אדם שהוא בן או בשיעמום שהוא קטיה וליאור (לא בקטע רע, שיהיה להם בהצלחה והכל. פשוט לא על המסך). ורק למעין מגיע יותר טוב. ריקאפ "חתונמי" מחזיר ציוד, נפרד והולך לצפות ב"אח הגדול" במקום

24 ביולי 2022

חבר'ה, עשינו את זה. זה לא היה מובן מאליו, זה לא היה פשוט, אבל העונה הזאת של"חתונמי" נגמרה ואפילו לא כזה הרבה זמן אחרי שפקעה הסבלנות שלי. תודה לכולם, אות המערכה כבר בדואר.

נתחיל עם האסון הידוע מראש, מעין ובן. בן לא יכול לעשות צעד מבלי שמעין תיעמד מולו ותסתכל לו בעיניים. היא שומרת עליו ומאגפת אותו כאילו היא נבחרה בדראפט ה-NBA. בכלל, בערב האחרון שלהם הם ממשיכים להתנהל רק במטאפורות: למשל, מעין מבקשת מבן לשים את השיר שהוא הקדיש לה בירח הדבש והוא לא יודע על מה היא מדברת. אם זו הייתה סדרה עלילתית הייתי כבר מזמן פורשת בתלונות על כך שהכתיבה עצלה ומתאמצת מדי, אבל זה לא עוד פלופ של נטפליקס אלא שני אנשים אמיתיים שתיכף כולנו נראה את עונת ההמשך שלהם בטינדר. במונטאג' "הרגעים היפים" שלהם כל הרגעים הם מירח הדבש שכן מאז בן לא נתן לנו חצי חיוך. נכון, היה אפשר להכין סרטון רגעים של מעין צוחקת שימלא 20 דקות לפחות, אבל זה לא הפורמט. צריך שניים לתהליך.

זה? או שזה פשוט האופי שלך? (מתוך "חתונה ממבט ראשון")
זה? או שזה פשוט האופי שלך? (מתוך "חתונה ממבט ראשון")

כשמעין ובן נכנסים לקליניקה, יעל שואלת אותם "מה שלומם" עם מבט וטון שישר מעלה לי פוסט-טראומה מאסיפות הורים. עוד שניה היא תתחיל להקריא את ההערות שנתנו לי במשוב האישי. גם בקליניקה מעין יושבת רכונה לחלוטין לעבר בן ולא מרפה ממנו את המבט ולו לרגע, אבל הנאמבר של הערב הוא דווקא בן מספר לנו על תיאוריית הטיול הארוך: הוא אומר שמעין רואה את הקשר כטיול קצר שבו צריך לחוות דברים במיידית והוא רואה דברים לטווח הארוך (!) ויש לו יותר ביטחון (!!) אז הוא פחות לחוץ ממנה (!!!). סליחה, אדוני, אתה מבין שכל זה היה מול מצלמות עכשיו? מה אתה מחרטט? אתה הכל, חוץ מ"רואה את עצמכם ביחד לטווח הארוך". וזהו, זה סלע המחלוקת ביניכם, ולא שום דבר אחקר. אם בן שיקר, אז חבל. ואם הוא באמת האמין בזה, אז הבעיה היא יותר חמורה ממה שחשבנו. ביציאה מהקליניקה, השניים קונים אלכוהול, וכשמעין שואלת "לחיי מה?", מה הוא מתפתל ארוכות ומוסר לה שוב את האחריות? פשוט שורף לו להגיד "לחיינו". בנאדם לא יאומן.

למעשה, למרות שבן התעקש שאין משיכה נראה שיש, ובכן, רק משיכה. למעשה, הדבר הראשון שהוא אמר זה שהייתה להם מיניות טובה, אז למה הייתה ההכחשה הזו? לא ברור. מה שכן ניכר שהוא אכל על עצמו כאפה אחרי הפרידה ובזמן השידורים ושבעה חודשים אחר כך מודה שהיו לו רגשות למעין. תודה רבה, יש נחקרים של השב"כ שההודאה שלהם יוצאת מהם יותר בנעימים. נורא קיוויתי שמעין היא זו שנפרדה מבן והיא היום בזוגיות עם איזה לארד, כפי שמגיע לה אבל לא זה המצב. נאלח לה בהצלחה, ולבן – ללכת לטיפול.

יופי שטוב לכם. אנחנו נרדמנו (מתוך "חתונה ממבט ראשון")
יופי שטוב לכם. אנחנו נרדמנו (מתוך "חתונה ממבט ראשון")

וכעת, דבר שלא היה מעולם בתולדות "חתונמי": זוג משעמם!! אפילו ירי בסורוקה לא היה יכול להפוך את ליאור וקטיה למעניינים. היו לי דמויות ב"סימס" שהייתי יותר מעורבת בהן רגשית. אפילו בנדרים המחודשים שקטיה כותבת לליאור היא מכניס הלצה שהיא מתחייבת "להחזיר את הכוסות למקום"! הצפייה בהם מייגעת אז אני אחסוך למי שטרם צפתה: הם התארסו בריץ קרלטון, החתונה תשודר בשידור חי בקשת 12. באמת, שיהיה אלף בהצלחה, פשוט בלתי אפשרי להתעניין בזה. אני לא מאמינה שבזמן שראיתי את העינוי הזה נתנאל ב"אח הגדול" שבר ואזה. מאחלת לכולם בריאות איתנה, והעיקר, הרבה שת"פים מסחריים רווחיים. אז לסיכום, הנה רשימת הקופונים שאני מאחלת להם לחלק כבר בזמן הקרוב:

מאי – אוכל לכלבים
משה – קורקינטים חשמליים
רפאל – שעוני ספורט ג'ישוק כזה
עידית – קרם לחות נטורל פורמולה
בן – מחבתות ניופאן
מעין – קמפיין לעונות/ גולברי
מתן – בלו מוחיטו
גיא – אבקות חלבון
קטיה – קפסולות לקפה
ליאור – מכונת גילוח

תודה ובהצלחה לכולם.

החברות שלנו ב"את" היו רכות יותר, אבל בן עדיין חוטף