גלידה גולדה ומעדן מילקי הביאו לעולם זוג תאומים מתוקים במיוחד

יחסי קח-תן-טעם. מילקיxגולדה. צילום: אמיר מנחם
יחסי קח-תן-טעם. מילקיxגולדה. צילום: אמיר מנחם

שיתוף פעולה בין מעדן החלב האהוב לרשת הגלידות הפופולרית הוליד שני מוצרים תאומים שאתם חייבים לבדוק - גלידה בטעם מילקי (כן, כולל הקצפת!) ומילקי בטעם גלידה (וליתר דיוק, בטעם הגלידה הפופולרית בייגלה מלוח). יצאו מתוקים

7 ביולי 2024

כחלק מהכאוס הבלתי נפסק שהוא הקיום שלנו במדינת ישראל, ישנם לא מעט דברים שהוזנחו ואפילו לא שמנו לב. אחד מאותם דברים, שהוא ללא ספק הזניח מכל הדברים כעת, הוא שגלידריית גולדה לא הוציאו טעם חדש כבר שמונה חודשים. כן, אותה חברה שאשכרה השיקה בעבר טעם לכבוד השקת סמארטפון של גלקסי עצרה את מסוע הטעמים, כאשר בפעם האחרונה שנולד טעם חדש היתה בראשית המלחמה, עם צמד טעמים בצביון ישראלי – גרעיני חמנייה וטחינה עם בייגלה מלוח. האחרון נקרא "עם ישראל חי", אבל אנחנו לא משתפים פעולה עם פופוליזם קל.

>> השמיניה הסודית: 8 מנות תל אביביות חדשות שאתם צריכים לטעום עכשיו

בכנות, הטעמים האלו היו רחוקים מלהוציא אותנו מדיכאון, וזה לא שעכשיו גלידה תציל את המצב, אבל היא בהחלט עשויה לרכך את הקצוות. וגם הטעם החדש שהשיקו כעת בגולדה משתמש בסמל ישראלי מובהק, עם שיתוף פעולה בין גלידה גולדה למעדן מילקי. מעדן החלב האהוב שעוד אוחז בשובל הזיכרון של מחאת המיליקי (כמה שהיינו שמחים להתעסק בזוטות כאלו שוב), נשאר בקונצנזוס הישראלי גם אחרי שלא הוריד את יוקר המחיה, כך ששיתוף פעולה בין המעדן הנפוץ לגלידה הפופולרית רק מתבקש.

רק הסגול. מילקיxגולדה. צילום: אמיר מנחם
רק הסגול. מילקיxגולדה. צילום: אמיר מנחם

שיתוף הפעולה מורכב מזוג מוצרים תאומים – הראשון גלידה בטעם מילקי שוקו, שמוגשת עם קצפת המילקי האייקונית ושברי בייגלה מצופים, וזמינה ברשתות גולדה. השני הוא מעדן מילקי בטעם גלידת הדגל של גולדה, שזה אומר שעכשיו יש מילקי בייגלה מלוח. טעמנו תחילה את הגלידה, שהרגישה מיד כמו המעדן, כולל זיכרון ילדות של ההתלבטות אם לערבב את הקצפת פנימה, או אולי להתחיל מהשוקולד ולקנח בקצפת. או בעצם אולי ההיפך? כך או כך, החוויה היתה דומה, למעט העובדה שזו גלידה – ביס בטעמי שוקו במידה שעושה לנו טוב על הלב, אך לא חוטא במתיקות יתר.

מהצד השני, טעמנו בסקרנות את המעדן החדש, ואין ספק שהקצפת אותה קצפת, כאשר מתחתיה שכבת פודינג בטעם בייגלה מלוח במנעד מדויק שבין מתיקות למליחות. מעל הקצפת היו שברי בייגלה לא מי יודע מה קראנצ'ים, אך קשה לדעת אם מדובר באתגר היום הלוהט, ואולי פשוט לא התאפקנו להניח אותו במקרר למספיק זמן. למטיבי הלכת ואובססיביים למותגים, אפשר לרכוש מארץ מרצ'נדייז סגלגל בעלות של 70 ש"ח ברשתות גולדה, הכולל רבע קילו בטעם מילקי, תוספת בייגלה קראנצ'י מצופה, גביעי מילקי טופ בטעם בייגלה מלוח, גביעי מילקי קלאסי, גביעי קצפת, תבנית קרח בצורת קצפת, כפית מוזהבת, כוס שתיה קרה ובנדנה סגולה ממותגת, כדי שתהיו הילד הכי מגניב בצהרון. ולא, אין לנו מושג כמה כל זה עולה בברלין.
לפרטים נוספים והזמנות באתר גולדה