תעבירו אותם הביתה: yes פותחת ערוץ שיוקדש לסיפורי החטופים

מחכים לכם בבית. חטופי ה-7.10 (צילום באדיבות מטה משפחות החטופים והנעדרים)
מחכים לכם בבית. חטופי ה-7.10 (צילום באדיבות מטה משפחות החטופים והנעדרים)

נמאס לכם מהקשקשת החלולה באולפני האקטואליה אבל רוצים להישאר מחוברים דרך המסך לחטופים? אין שום בעיה: yes השיקה ערוץ VOD חדש שכולו סרטים וסרטונים על החטופים ומשפחותיהם, כולל ראיונות שביימו ארי פולמן, יסמין קייני ויוסף סידר. עד שיחזרו הביתה

26 בנובמבר 2023

מהדורות חדשות ואקטואליה, כמו שכבר אמרנו, יש בעת הזאת הרבה יותר מדי גם כשאין חדשות בכלל. ובכל זאת, כולם (חוץ מכמה סוציופתים) רוצים להתייחד מול המסך עם התקווה להשבת החטופים ולתמוך במשפחותיהם. ב-yes מציעים עכשיו פתרון שיעקוף עבורכם את הברברת הבלתי נסבלת באולפנים ויחבר אתכם ישירות מהלב אל החטופים והנעדרים בערוץ שלם המוקדש להם..

ערוץ התוכן החדש, בשיתוך מטה משפחות החטופים והנעדרים, עלה בסוף השבוע ב-yes תחת הכותרת "מחכים לכם בבית – הסיפורים של החטופים והנעדרים", והוא זמין ב-VOD וב-StingTV, כשמטרתו המרכזית היא להציג ולהנכיח את סיפוריהם ולתת פנים אנושיות למספר הבלתי נתפס של אזרחי ותושבי ישראל שנחטפו מבתיהם ב-7.10.

הערוץ החדש מכיל מגוון תכנים המציגים את סיפוריהם החטופים, ביניהם סרטונים ביתיים עם קריאה להשבתם במהרה, ראיונות שצילמו הבמאים ארי פולמן ויסמין קיני עם בני משפחות החטופים המספרים על יקיריהם הנמצאים בשבי החמאס כבר מעל לחודש וחצי, ראיונות שצילמו שולי רנד והבמאי יוסף סידר, שבהם רנד נפגש עם המשפחות ושומע מהם על אירועי ה-7 באוקטובר ועל מה שעובר עליהם מאז. גם הקליפ של לאה שבת ל"תמיד יחכו לך" יהיה זמין לצפייה כמו תכנים נוספים שיתעדכנו עם הזמן.

"אנחנו רואים חשיבות אדירה ומרגישים תחושת שליחות להנכיח על המסך את החטופים ולהביא לכל עם ישראל את סיפוריהם", אמרה קרן גלייכר, סמנכ"לית התוכן של yes. "אנחנו מקווים כי לא נצטרך להציג את סיפוריהם לאורך זמן, שכן כמו כל עם ישראל אנו מתפללים כי כולם ישובו במהרה ובשלום לביתם".