הלילה: פסטיבל A7 משתלט על בית אריאלה בחגיגת אנימציה וקומיקס

בית אריאלה לא ישאר אותו דבר. פסטיבל A7 הרביעי של A4 (מתוך פוסטר האירוע. איור: ללה)
בית אריאלה לא ישאר אותו דבר. פסטיבל A7 הרביעי של A4 (מתוך פוסטר האירוע. איור: ללה)

זה הולך להיות כיף: פסטיבל A7 של קבוצת A4, מייסודו של האדמו"ר דודו גבע זצוק"ל, ישתלט הערב בפעם הרביעית על ספריית בית אריאלה ללילה משגע של קומיקס אקסטרים, אנימציה פרועה והופעות מוזיקה לייב. בואו להשתגע עם כמה מהיוצרים הטובים בארץ

3 באוגוסט 2023

אירועי התרבות האהובים עלינו בשנים האחרונות מתרחשים תוך השתלטות של מוקדי תרבות אלטרנטיבית על מוסדות תרבות רשמיים. התדר השתלט על מוזיאון ארץ ישראל, לבונטין 7 השתלטו על מוזיאון תל אביב, אירועי "דבק" של עיריית תל אביב-יפו הפכו את זה לקונספט, והערב זה יקרה גם לבית אריאלה, כשפסטיבל A7 מבית היוצר של קבוצת A4 יכבוש את הספריה העירונית לערב של הופעות לייב, אנימציה פרועה, קומיקס מופרע ודוכני מרצ' שתרצו לקנות בהם הכל.

חובבי וחובבות קומיקס – הפוסט הזה בול בשבילכם.ביום חמישי, 3.8, החל משעה 19:00, פסטיבל A7 מגיע אלינו בפעם הרביעית וחללי…

Posted by ‎בית אריאלה וספריות תל אביב – יפו‎ on Wednesday, July 26, 2023

חבורת A4 נוסדה ב-2003 בהנהגתו הרוחנית של דודו גבע זצוק"ל (יחד עם ניר מטרסו, גלנדון ואיזבלה, יובל כספי, אורן ג'קמן רפאל פוגל ופאולינה פוגל), ומטרתה הייתה להדפיס ולמכור יצירות קומיקס באופן עצמאי. יעני לייבל אינדי. למרבה הצער היא התפרקה קצת יותר משנה אחר כך. ב-2016 איחדו כמה מהמייסדים את החבורה מחדש ויצאו לפעילות חתרנית מחודשת, ובמסגרתה, בין היתר, מתרחש הערב פסטיבל A7 בפעם הרביעית.

ביקשת תכניה? קיבלתם גם אם לא ביקשתם!פסטיבל איי7 קורה ברביעית! חגיגה של תרבות אנדרגראונד עם קומיקס אנימציה ומוזיקה. סרטי…

Posted by ‎חבורת איי ארבע‎ on Wednesday, August 2, 2023

בתפריט האמנותי מובטחות הופעות לייב של יפעת בליסיאנו, סילבי כהן הכל חוזר וריי הונדה, בחללי הספריה יוקרנו סרטי אנימציה בינלאומיים לצד בציר מקורי פרוע (הליינאפ הסקסי: Alice Bloomfield, Sander Joon, David Graham, Hunted Fork, אורי פרשדונה גולדברג, גלנדון ואיזבלה, ורד חלוצי, עדן דובר, יהונתן רייך, אסיל עלי סלאח, אורי זינדל, הליקס הדרי, חן וולף, אסף סחאוטן, תמיר חסון, שחם רובין, ואורי זינדל), ודוכני מרצ'  היישר מהיוצרים של A7, דין לנר, אלה וייסיד, אילונה פלוט, ינעל העולם, עמית משולם, דני אחירון, ליה ברגמן, סיגלונה, דורון בראונשטיין, עידו אמין, שירה פרידמן, Kutlul, והצמד גלנדון ואיזבלה.

עוד משהו שחשוב לציין: הכניסה חופשית וזה ביי פאר האירוע החינמי הכיפי של הערב הזה בתל אביב. ועוד משהו שחשוב לציין: במסגרת האיוונט יושק גם הספר הבינלאומי של A7 שנוצר במיוחד לפסטיבל. ועוד משהו שחשוב לציין: בואו לרכוש דברים מגניבים ולתמוך ביוצרים עצמאיים מעולים.

>> פסטיבל A7, ספריית בית אריאלה, חמישי 03.08 החל מ-19:00