חפשו את המטמון: איפה תוכלו למצוא את הרווקות.ים שלנו מבלים?

שוק לוינסקי בימינו. צילום: טיים אאוט
שוק לוינסקי בימינו. צילום: טיים אאוט

מתים על חומוס, שורצות בים ונרגעות בסמטאות של יפו. בקיצור, הדרך לאהבה מתחילה עם כמה טיזרים שזרקנו פה ואתם מתבקשים להיכנס לכתבה

תפתחו מפה ותתארגנו על משפט פיקאפ מנצח – כי אספנו את כל המקומות האהובים על הרווקות.ים הנחשקים.ות שלנו כדי שיהיה הכי לכם הכי קל לאתר אותם. רמז, לכו לים. זה תמיד טוב גם בלי קשר לענייני אהבה. כיף בים. הים הוא טוב.

פיקוק (צילום: שלומי יוסף)
פיקוק (צילום: שלומי יוסף)

ראשית, כמו רבים מאיתנו, גם הרווקות.ים שלנו גילו והתאהבו קשות בקסם של שוק לוינסקי. בין אם הם שותים גזוז פרחוני, לוגמים קפה ומרכלים בטוני או סתם מרימים על הגג של המונדו, סביר להניח שמדובר בסביבת הבליינות הטבעית שלהם. אגב, את הקניות הם דווקא מעדיפים לעשות בשוק הכרמל, חלקם אף הגדילו לשכור דירה באזור. והרעש, מה אתו?

עם זאת, יש קלאסיקות שיישארו איתנו לנצח והן לא הולכות לזוז לשום מקום. כך שבכל מה שקשור לאזור לב העיר הוותיק והאהוב, הרווקות.ים שלנו תמיד ישמחו לרדת על שופינג מספק בסנטר ויחתמו את הערב עם דרינק או שניים בפיקוק. או שפשוט הם סתם נמצאים בפיקוק תמיד. ומי אנחנו שנשפוט? עוד בענייני קלאסיקות: חומוס. תאכילו אותם בחומוס ומשם הכל יהיה בסדר. כי הכל נראה יותר טוב על בטן (ממש) מלאה.

חומוס עם בצל מטוגן | צילום:מרכז החומוס האסלי
חומוס עם בצל מטוגן | צילום:מרכז החומוס האסלי

בענייני קלישאות אמיתיות ונכונות, מיותר לציין שכולם כולל כולם מאוד אוהבים את חופי הים בעיר ואת הטיילת בפרט. מצב טוב שבסופו של דבר פלאי הטבע תמיד ינצחו את הקלאבים. בנוסף, בין לבין הם נרגעים ביפו או בין הרחובות של פלורנטין. בקיצור, תפתחו מפה ותתחילו בסטוקינג. בקטע טוב, כן?