סערת "האח הגדול": תומר הודח מהתכנית בשל עבירה על חוקי הבית

מוקדם יותר היום הופסק השידור בערוץ 26 בעקבות ריב בין תומר לאלי, שהידרדר מאלימות מילולית לפיזית. הפקת התכנית הודיעה על הדחתו של תומר בשל עבירה על חוקי הבית

תומר רוטשילד (צילום: יח"צ)
תומר רוטשילד (צילום: יח"צ)
26 ביולי 2018

כבר אי אפשר להגיד שמשעמם בבית האח הגדול: אחרי הסערה שגרר הפיצוץ בין סימה לאביבית, מוקד האש עבר לדיירים תומר רוטשילד ואלי זרקה. תומר הודח ביום שני (23.7) מהתכנית בעקבות תקרית אלימה, שחומרתה הביאה להחשכת המסך בערוץ 26 המשדר מתוך הבית בשידור חי. מהפקת התכנית נמסר: "הדייר תומר רוטשילד נאלץ להיפרד מבית 'האח הגדול' לאחר 80 ימים וזאת בשל עבירה על חוקי הבית".

הסיפור הזה התרחש בבוקר, כשהשניים היו במטבח והכינו לעצמם לשתות. תומר טען שאלי ניתק את מכשיר המים מהחשמל והם התחילו לריב – בסרטון תומר נראה לוקח את כוס הקפה שאלי הכין, ובתגובה אלי קורא לו "קוקסינל" ושופך את קנקן השייק של תומר לכיור. זה הידרדר לקללות ולפי ההערכות גם לאלימות פיזית שהביאה לעצירת השידור. הפקת "האח הגדול" ביקשה לברר את פרטי האירוע, וכמה שעות מאוחר יותר הודיעה על ההדחה.

בפרקים הקודמים של "האח הגדול":
הסרטון שצונזר מוכיח – לתומר הגיע ללכת הביתה
רשת נהייתה חמדנית, ולצופים מתחיל להימאס
התקרית המזעזעת שההפקה הייתה חייבת לעצור

עדכון: בפרק הבא ששודר התבררה הדרמה, ונחשף המשך הסרטון שגרם להחשכת המסך: השניים יצאו לחצר בתורות וסילפו את הסיפור באוזני המתעניינים. כשתומר הלך בחזרה לכיוון הבית, הגיח אלי עם תפוח ירוק בפה (שהיה אמור לשמש לשייק) וכוס קפה ביד. תומר ניגש אליו בפתאומיות והעיף לו את התפוח מהפה בתנועה אגרסיבית ואלימה תוך שהוא תופס לו את הראש, וכך סדק לו שן. בתגובה, אלי שפך עליו את כוס הקפה.

רוטשילד (בן יעקב) הוא דייר ותיק בבית ונכנס עם הקבוצה הראשונה לפני כשלושה חודשים. זרקה הטרי נכנס לבית רק בתחילת החודש, עם הנגלה של הדיירים החדשים (בהם אביבית, אדל ודניאל).

הסערה האחרונה שהנפיקה התכנית התרחשה בפרק ששודר ביום רביעי האחרון. מסע ההתעללות הרגשית של סימה באביבית עוררה תגובות חריפות בחוץ, שחיזקו את התחושה כי ההפקה הייתה צריכה לעצור את ההשתלחות הפראית. בפרק האחרון הן היו מועמדות להדחה, לצד מירב ודיירים נוספים, אך לקראת סוף הפרק הודיעו המנחים כי לא תהיה הדחה – ושוב עצבנו את כולם.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד