מה אתם לוחשים

5 סרטוני ה-ASMR הכי טובים באינטרנט

העבודה מלחיצה, הפוליטיקה מכרסמת והמשפחה מציקה? אל דאגה, מצאנו פתרון

גיבי ASMR. (צילום: יוטיוב)
גיבי ASMR. (צילום: יוטיוב)
8 באוגוסט 2019

הפופולארי

גיבי היא אחת מכוכבות ה-ASMR הגדולות ביוטיוב ובצדק. היא מרגיעה מאוד, שקולה, עדינה. בסרטונים היא מציגה כל מני סיטואציות פקטיביות, מכינה כאילו קפה, משרתת במטוס, עובדת במכון טיפוח גברים. זה קצת סוטה אבל בקטע טוב.

 

הסלבריטאי

לגל גדות יש נוכחות מדידטיבית ואישיות של שמיכת פוך. גם הקול שלה מתחלב ונעים. בראיון ה- ASMR  של מגזין W היא ללא ספק הצטיינה. סייג קטן הוא הרגע שבו היא אוכלת במבה שהוא קצת דוחה, אבל כמו כל דבר שהיא עושה הוא דוחה בחן.

 

הוינטג'י

הצייר בוב רוס הוא אמן ASMR שהקדים את זמנו. בתוכניות הציור שלו הוא עושה את כל הדברים הנדרשים מסרטון ASMR איכותי. הוא מדבר בקול רך, מונה באיטיות שמות של חפצים, מלטף מברשות, בוחש צבעים וכן הלאה.

 

הישראלי

אין הרבה ASMR  מוצלח בעברית, אבל ג'ושוע מתוק ולחששני, למרות שהוא מדבר על הבעיות שלו בחיים, ובעיקר על הצער על כך שהוא מאבד לאט לאט את השפה העברית מאז שעזב את הארץ. למי שאוהב להרהר ברגשות הציוניים שלו בזמן שהוא נרגע.

 

הטיפולי

שילוב מושלם של קול ותמונה. בסרטון הזה הפרזנטורית מעבירה את הפציינטית שלה, דני, טיפול הוליסטי של רייקי והילינג. לא ברור למה לראות מישהי אחרת מקבלת מסז' זה כל כך מספק, אבל זאת עובדה.

 

בונוס: ז'ואו זילברטו