אין מספיק פופקורן: 8 דברים שצריך לשדרג דחוף בבתי הקולנוע

אה, כן, ואם אפשר אולם פרטי לכל צופה זה יהיה נחמד (צילום: שאטרסטוק)
אה, כן, ואם אפשר אולם פרטי לכל צופה זה יהיה נחמד (צילום: שאטרסטוק)

הערב זה קורה: בתי הקולנוע פותחים את דלתותיהם אחרי יותר משנה של סגר והשמחה רבה. רק תנו לנו אוכל יותר מושקע, שתייה יותר אלכוהולית, כיסאות יותר נוחים וחוסמי קליטה סלולרית ואנחנו מסודרים

1. הבו לנו פופקורן פרימיום
אם כבר אנחנו משלמים מחיר מופקע להדהים על פופקורן, למה שלא תשפכו לנו עליו קצת מתבלין החמאה האמריקאי (יש גם פרווה, תנשמו), ועוד לא דיברנו על פופקורן פרמז'ן או פופקורן בייקון והס מלהזכיר את הפופקורן בטעם שרימפס וסרטנים שאכלנו בקולנוע בתאילנד. יש כאן תחום קולינרי שלם פרוץ לחלוטין לשדרוגים. זה באמת לא מסובך.

2. תנו לנו לקנות בירה בבר:
כן, כוס ליטר קולה הייתה מאוד אטרקטיבית כשהיינו בני 12 אבל רובנו כבר לא בני 12, ונשמח שיהיו כאן גם כמה בתי קולנוע שמבוגרים יכולים לבלות בהם בחברת כמה דרינקים. זה עובד יפה בחלק מבתי הקולנוע באמסטרדם. זה לא שביקשנו בית קולנוע למעשנים או משהו.

3. שדרגו את הקיוסקים:
אם כבר דיברנו, מה יהיה עם היצע החטיפים המשמים של הקיוסקים בבתי הקולנוע, שנופל מזה של כל פיצוציה מדרג ג'? תנו לנו כמה אופציות לנשנושי בריאות, כמה אופציות להתחנזרות פרועה, כמה אופציות גורמה, אבטיח בקיץ וערמונים בחורף. אנחנו קהל שבוי גאדמיט, אנחנו נשלם כמה שתרצו.

4. תביאו כורסאות:
בחלק מקולנועי הפרימיום ואולמות ה-VIP כבר אפשר לראות את זה קורה, אבל הגיע הזמן ששדרוג חווית הישיבה יהיה נחלת הכלל. רבים מאיתנו ישמחו לתת כמה שקלים אקסטרה תמורת האפשרות להשעין משענת לאחור ולהניף רגליים קדימה. הטכנולוגיה קיימת.

5. מדכאי קליטת סלולר:
נגיד שוב – הטכנולוגיה קיימת. אנחנו לא רוצים סמארטפונים שמצלצלים באמצע הסרט ועוד פחות מזה ברברים בדמות אנוש שחושבים שזה סביר לשוחח (!) טלפונית בזמן סרט, ואפילו סתם לשחק עם המכשיר ולייצר זיהום אור מבאס מוציא מאיתנו נטיות רצחניות. אז אל.

6. החזירו את הסדרנים לאולם:
הם שם, אתם כבר משלמים להם, ואנחנו צריכים אותם איתנו כדי שיוכלו לגדוע באיבן הפרעות ולנטרל מפריעים, וגם כדי שיוכלו לרוץ אל המקרין ולומר לו שיש בעיה בסאונד במקום שאנחנו נצטרך לעשות את זה. הזקנים שבינינו זוכרים שזה עבד מצוין בסבנטיז ואפילו באייטיז, מה התקדמתם.

7. מגיע לנו סאונד מושלם:
יש בתי קולנוע עם מערכות דולבי סראונד מרהיבות וחווית סאונד תלת מימדית שבה כל סיכה נופלת במקום שלה וכל ליטוף ולחשוש מדגדג את האוזן. אין שום סיבה להתפשר על פחות מזה ואולמות שאינם מציעים סאונד בוהק כבדולח פשוט מזלזלים בצופיהם ומתקמצנים. יאללה תשקיעו.

8. די למסכים הקטנים:
אם המסך באולם הקולנוע קטן יותר ממה שמקרן נייד ב-500 שקל עושה לנו על הקיר בסלון – אז אולם הקולנוע שלכם מיותר. הסיבה המרכזית שנותרה לנו להגיע לקולנוע היא ההקרנה האיכותית על מסך עצום ממש, וכמה שיותר עצום – יותר עצום. בשביל מסכים קטנים יש לנו סמארטפון. כבר ביקשנו שתחסמו סמארטפונים?