מקודם

שינויים בהרגלי הצריכה: כל מה שאתם צריכים לדעת על השליחים החדשים של העיר

המכולת של העתיד כבר כאן, במרחק אפליקציה שככל הנראה כבר מותקנת אצלכם בסמארטפון. כל המצרכים, עד 15 דקות המתנה - פלוס הטבה מיוחדת לגולשי טיים אאוט. ללכת לסופר? הכי 2019

השליחים החדשים. Deli By Yango. צילום: מיכל גור
השליחים החדשים. Deli By Yango. צילום: מיכל גור
10 בינואר 2021

עד שנוכל לטייל במכוניות מרחפות או לשבט את עצמנו למקומות חדשים, המכולת של העתיד כבר לגמרי כאן. אחרי שנה בה שליחים על גלגלים הפכו למושא ההערצה האולטימטיבי בעיר, YANGO מגדירים מחדש את החוויות הצרכניות שלנו ומובילים מהפכה ב-15 דקות.

Deli By Yango הוא שירות שהושק ממש לפני חודש ויספק לכם את כל גחמות הסופר שלכם תוך רבע שעה מרגע ההזמנה. איך זה עובד? המכולות של יאנגו פרושות בכל רחבי אזורי החלוקה ופועלות על בסיס של מחסנים לוגיסטיים מיוחדים. מכאן יש עניינים של טכנולוגיות מתקדמות ובינה מלאכותית ועתיד, כבר אמרנו עתיד? שם, המצרכים שבחרתם ילוקטו, ייארזו ויגיעו אליכם עד הבית עם שליח.

>> להורדת האפליקציה

את שירות המשלוחים החדש ניתן לזמן באפליקציה ייעודית או כפיצ'ר נוסף באפליקציית המוניות שאתם כבר מכירים היטב. מה קונים? פירות, ירקות, חטיפים, מוצרים לילדים ותינוקות, משקאות, גבינות, בשרים, תבלינים, טבק, אלכוהול, ציוד לחיות מחמד, מוצרי ניקיון ובייסיקלי כל מה שאתם צריכים – מבלי לחבוש מסכה ומבלי לרדת מהטרנינג.

בייסיקלי, כל מה שאתם צריכים. Deli By Yango. צילום: איתן ברנט
בייסיקלי, כל מה שאתם צריכים. Deli By Yango. צילום: איתן ברנט

המכולת פעילה נכון לעכשיו במרכז ודרום תל אביב, רמת גן וגבעתיים – ובהמשך יתרחב לאזורים נוספים ויספק על הדרך פרנסה לעסקים ומותגים מקומיים שיוכלו להשתלב במהפכת הקניות המקוונת. כמה זה יעלה לנו? לרגל ההשקה המזמינים יזכו למשלוח בחינם פלוס 15% הנחה על מחיר ההזמנה. גולשי טיים אאוט תל אביב יקבלו הנחה נוספת של כ-15 שקלים בשימוש קוד הטבה: timeout עד ה-31.1.2021. אין מינימום הזמנה – ואין אותיות קטנות.

השירות של Deli יהיה פעיל וזמין לממש את כל הצרכים שלכם כל היום החל מהשעה 7:00 בבוקר ועד 23:00 (למעט ערבי יום זיכרון ויום כיפור) ובין השעות 9:00-21:00 בסופי שבוע. שירות הלקוחות בצ'אט האפליקציה יהיה זמין לאורך כל שעות הפעילות עם זמן מענה ממוצע קצר. כל המצרכים כשרים ועומדים בסטנרדטים של משרד הבריאות. כי היום זה נהיה חשוב.

אפליקציית Deli by Yango זמינה להורדה חינמית באנדרואיד וב- IOS. לאתר השירות