מחושך לאור: סופ"ש של מיניות מתקדמת בלי מגדר בלב מדבר

מסיבת PUSHITHARD בברקפסט, מנקודת המבט של מצלמות האבטחה (צילום באדיבות PUSHITHARD)
מסיבת PUSHITHARD בברקפסט, מנקודת המבט של מצלמות האבטחה (צילום באדיבות PUSHITHARD)

ליין מסיבות הגייז/קוויר PUSHITHARD חובר לאנשים המעולים של E-Boded ויחד הם הולכים להשתלט על כפר הנוקדים לסופ"ש של האוס, טכנו ו-24 שעות של חופש ושבירת מוסכמות. בליינאפ: ניק הופנר הברלינאי המצוין ועילית הטאלנטים המקומית. די לחרמן? די לחרמן

מהמרתף האפלולי והדחוס של הברקפסט אל המרחבים והאור של המדבר. לא היינו מאמינים שזה רעיון טוב עד שהוא לא עלה לנו. ועלה לנו. ועלה לנו. אנחנו PUSHITHARD – ליין מסיבות גייז/קווירי שמתרחש בעיר כבר שלוש שנים. התחלנו במועדון האלפבית ז"ל, וכרגע פועלים כאמור פעמיים בחודש במועדון הברקפסט – אחת לחודש בימי חמישי, ואחת לחודש בגרסת אפטר ביום שבת.

כחלק מחודש הגאווה, היינו לנו חשוב שחוץ מיצירת תוכן לסופ"ש הגאווה עצמו (שבו הרמנו שתי מסיבות עם מיטב הדי.ג'ייאים בסצנה המקומית בארץ ובעולם), נעשה עוד משהו גדול בשביל הנשמה. והנה אנחנו עושים. מחר (שישי, 24.6) נרד אל המדבר לאירוע שיופק יחד עם הליין הוותיק והאהוב E-Boded שמתרחש בעיר כבר שנים רבות ומארגן הפקות יחודיות כאלה במהלך כל השנה. אנשי ה-E פנו אלינו במטרה ליצור חיבור שישבור את המוסכמות, ליצור מפגש בין שתי הקהילות שלנו, לצאת מגבולות העיר וליצור 24 שעות של חופש במדבר בלי התעסקות במגדר וזהות.

PUSHITHARD, או בקיצור פוש, הוא מכלול של דברים. קודם כל הוא ליין לא מתנצל, לא בנראות שלו וגם לא באווירה המינית שהוא מייצר. רוב התמונות שלנו לקוחות מיצירות פורנו או מיצירותיו של הצלם האגדי רוברט מייפלתורפ, שהיה מצלם הומואים ודמויות קוויריות בשנות השבעים והשמונים כשזה עוד היה לא חוקי להיות גאה. אני חושב שזה המהלך שמוביל אותנו גם היום: לשים את האחר במרכז ולהצעיד את המיניות קדימה, מתוך ההבנה שזו תחילת הדרך לשחרור, שוויון ושבירת המוסכמות.

הקו המוזיקלי אצלנו הוא ערך עליון: אנחנו דואגים להביא לקהל שלנו את הטובים בתחום מרחבי העולם ומהסצנה המקומית. מנגנים אצלנו אורון קיי, אנה הלטה, גאלו, שה-סה ועוד. מהסצנה העולמית כבר הספקנו להביא את קורמק ואנדי באומקר (כוכבי הפנורמה בר מברלין), את אנשי הלייבל האיטלקי סלואו מושן ועוד. באירוע שיתקיים בסופ"ש הזה בחאן כפר הנוקדים צפויים לנגן ניק הופנר הברלינאי, מחוזק בנבחרת מסיבית של טאלנטים מקומיים וביניהם אולסוונגר, דוד אלימלך, יואב סער, אורון קיי, עידית פרנקל ועוד רבים ורבות. זאת הפעם הראשונה שאנחנו יוצאים אל האור (ליטרלי, הברקפסט זה מקום מאוד חשוך), לחשוף את עצמנו, לפתוח ולחגוג עם עוד אנשים את הדבר הזה שנקרא פוש. חג גאווה שמח.

>> דזרט וויקאנדר, פושאיטהארד X איבודד, כפר הנוקדים 24-25.6. פרטים וכרטיסים כאן בקליק