יוצרים, שימו לב: יוזמה חדשה תזרים אליכם הצעות עבודה

רוצים ליצור את הקליפ הבא של רמי פורטיס? או אולי לעצב קולקציה חדשה לסטודיו ג'לדה? הכירו את "הגנרטור", שמציע עבודה ליוצרות ויוצרים מכל התחומים

רמי פורטיס (צילום: טינו וואקה)
רמי פורטיס (צילום: טינו וואקה)
10 בספטמבר 2020

כבר נמאס לכם לקרוא פסקאות פתיחה על כמה שמצב התרבות חרבנה, נכון? אז בואו נדלג על הנימוסים ונגיע לחדשות הטובות: יוזמה חדשה בשם "הגנרטור" תזרים לעבר יוצרות ויוצרים מעולמות המוזיקה, הקולנוע, האמנות, האופנה והעיצוב קולות קוראים, שייתנו להם הזדמנות לחזור למעגל העבודה.

היוזמה, בחסות בירה מכבי, תציע ליוצרים הזדמנויות להשתתף ולהרוויח מפרויקטים במגוון תחומים – רבים מהם בשיתוף פעולה עם שמות מוכרים בסצנה. רוצים דוגמאות? הנה: יצירת קליפ עבור רמי פורטיס, הדפסת אלבומים על ויניל, עיצוב קולקציה עבור סטודיו ג'לדה, השתתפות ביריד צבע טרי, איור ספרון אמנות ועוד ועוד.

צחוק מאבטלה. ירמי שיק בלום, תומר פישמן, ניב מג'ר וכרמל נצר (צילום: הגנרטור)
צחוק מאבטלה. ירמי שיק בלום, תומר פישמן, ניב מג'ר וכרמל נצר (צילום: הגנרטור)

הגשת המועמדות תעשה בשני שלבים: הרשמה מקוונות והגשת חומרים אונליין, ואחריה שיפוט פנימי. "הגנרטור של בירה מכבי" יושק ב-16 בספטמבר בהשתתפות נציגי התדר, האלפאבית, אינדינגב, דוקאביב ועוד. בין המשתתפים בשידורי ההשקה: רביד כחלני, המסך הלבן, ירמי שיק בלום, ניב מג'ר, אקו, תמר אפק ועוד. ההשקה תתבצע בסדרה של שידורים חיים בעמוד הפייסבוק של בירה מכבי.

>> לכל הפרטים