טיים אאוט timeout

רשת שופרא משיקה פרויקט אירוח של פריטי עיצוב ואמנות ישראליים

| מאת: שני הררי

ברשת הנעליים שופרא החליטו להתרענן ולמכור גם עבודות אמנות ופריטי עיצוב שנבחרו בקפידה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/06/sizes/שופרא-אוהבת_3_שופרא-מתחם-שרונה_יחצ-1-h_wo_680_382.jpg
שופרא אוהבת (צילום: יח"צ)

לא שלפני כן הלכנו יחפים, אבל עד שנפתחה החנות הראשונה של שופרא, אי אז בשנת 2000 הרחוקה, נעלנו נעליים מגניבות פחות, ושמות מותגים כגון Tsubo ,Gola או Irregular Choice, הלחם והחמאה של מי שמכבד את כפות רגליו ורוצה עבורן את הטוב ביותר – לא אמרו לנו אז דבר וחצי דבר. והנה, עשור וחצי מאוחר יותר, חנות הנעליים התל אביבית שהפכה בינתיים לרשת, ושלזכותה נזקפים כמה מחלונות הראווה הקריאטיביים ביותר שנראו בארץ, משיקה פרויקט חדש ומפתיע שדווקא אינו ניתן לנעילה אלא מתמקד באירוח קולקציות קטנות ובוטיקיות של פריטי עיצוב, חפצי נוי ועבודות אמנות של יוצרים מקומיים. יצירות אלה יוצגו ויימכרו לצד הנעליים בחנות במתחם שרונה.

שופרא אוהבת (צילום: יח"צ)

גם אנחנו אוהבים. שופרא אוהבת (צילום: יח"צ)

 

שופרא אוהבת (צילום: יח"צ)

על סף אובססיה. שופרא אוהבת (צילום: יח"צ)

את הפרויקט “שופרא אוהבת" (שנכון לעכשיו אינו מוגבל בזמן ואמור להפוך לחלק אינטגרלי מהפעילות השופראית) אצר צוות העיצוב של הרשת בשיתוף האוצרות רות גרון ורעות עירון. הקו העיקרי המנחה את מלאכת האוצרות היה – ויהיה בעתיד – בחירה בעבודות חלוציות, תכונה המובעת בעבודת יד קפדנית ובשילוב חומרים טבעיים או ממוחזרים, למשל האורלוגין העשוי עץ אגוז שעיצב בן ברוידא. קריטריון נוסף שנלקח בחשבון בבחירת העבודות הוא מתן ביטוי ופרשנות מקורית לשילוב הטבע במרקם העירוני והביתי. תכונות אלה מודגמות בין היתר ב־Shady Lady, מנורות העץ והבד שעיצבה כרם קמינסקי, או בתמונות הנוף הקולאז'יות של האמנית להלי פרילינג.

שופרא אוהבת

מנדלר 3, מתחם שרונה, 89־4,500 ש"ח

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0