מה מזמינים היום: זוהי תזכורת עונתית שיש משלוחים מבית תאילנדי

בית תאילנדי (צילום: יח"צ)
בית תאילנדי (צילום: יח"צ)

השירות הבא מוגש לציבור הרחב באהבה רבה, ועל רקע הימים הקרירים המעטים של החורף - מסעדת בית תאילנדי, הלא היא המקום בו מוגש האוכל התאילנדי הכי טעים בישראל, יכולה להגיע גם אליכם. כי רבים נוטים לשכוח, אבל היא זמינה גם במשלוח

תאילנד, מקום מפלט כל כך מוחלט עד שהוא הפך לקוד צבאי לסיום פעילות. והאוכל התאילנדי, אללה יסתור, איזה חלום. צבעוני, חריף, מפוצץ בטעמים עזים וחומרי גלם מיוחדים, מושלם לארוחת צהריים קלילה-אך-ממלאת שתשאיר אתכם רעננים ועירניים – כי בכל זאת, החריף הזה יכול להעיר גם נסיכת דיסני ישנה. וכשהוא עשוי היטב, אין למטבח התאילנדי שום מתחרים.

סום טאם. בית תאילנדי. צילום: יח"צ
סום טאם. בית תאילנדי. צילום: יח"צ

ואם רוצים משלוח תאילנדי טוב, אין כמו "בית תאילנדי". אבל באמת שאין. המסעדה הוותיקה כבר הפכה מזמן לאחד ממוסדות האוכל הכי יציבים ואהובים בתל אביב, ואפשר לסמוך עליהם שישלחו לכם איזה יאם טם קוי טעים. סתם, אין כזו מנה "יאם טם קוי", המצאנו. אבל נכון שהאמנתם? בכל אופן, משלוח מבית תאילנדי הוא כמו משלוח מהאם התאילנדית שמעולם לא היתה לכם. אוכל מושקע אך פשוט, חומרי גלם טריים שעשויים בידי אומן ואוכל כל כך צבעוני ושמח עד שהוא יביא את כל החבריכם למשרד להביט בכם אוכלים בקנאה. כן, גם אם אתם עובדים מהבית.

בית תאילנדי. צילום: דני גולן
בית תאילנדי. צילום: דני גולן

מנה מומלצת? קשה לפספס ב"בית תאילנדי", אבל אם אתם ממש רוצים להתפנק, הפאד קפאו לאד קאו (82 ש"ח) – בשר קצוץ עם עשבי תיבול, פלפלים חריפים, בצל, שום וביצת עין – היא בית ספר לאיך לאכול מלא ולא להתפוצץ.
יש אופציה לטבעונים? "גנג קייאו וון", תבשיל חלב קוקוס בקארי ירוק עם חצילים תאיים בעונה. וכשלא, עם חצילי ערבה. 86 ש"ח
איך מזמינים? מאתר המסעדה או ממשלוחה (שימו לב: המסעדה נפתחת למשלוחים ב-12:00, וגם אז יש המון ביקוש, אז מהרו להזמין)
ואם לא בא לי? אז אתם בטח רוציים משהו זול יותר. טוב, ברשימת המשלוחים הכי טובים בתל אביב יש עוד המון אופציות.