חדש בוולט: חוסכים בכלי פלסטיק, ואז חוסכים את דמי המשלוח

הכלים הרב פעמיים של OPA (צילום: יחסי ציבור)
הכלים הרב פעמיים של OPA (צילום: יחסי ציבור)

בחברת וולט מציעים לכם להחליף את הכלים החד פעמיים המזהמים בכלים רב-פעמיים של חברת OPA, ולקבל בתמורה משלוח ללא דמי המשלוח הארורים. דרך טובה לשמור על הכסף שלכם (או לפחות על חלקו) וגם על כדור הארץ (או לפחות על חלקו)

אם אתם אנשים עם אפילו טיפה של מודעות סביבתית, בטוח שיצא לכם להזמין מוולט ולהזדעזע מכמות כלי הפלסטיק החד פעמיים שקיבלתם, ואז לכעוס על המסעדה שמבזבזת כל כך הרבה פלסטיק, ולכעוס על עצמכם שאתם גרמתם להם לבזבז כל כך הרבה פלסטיק, ואז לכעוס על העולם, כי למה לא. ובכן, אתם צודקים – זה באמת מזעזע, במיוחד בהתחשב בכך שכלי פלסטיק חד פעמיים מהווים כ-30% מייצור הפלסטיק השני בעולם. אבל אל תכעסו יותר מדי, פשוט תנתבו את הכעס הזה לפעול כדי לצמצם את הבזבוז, ועכשיו יש לכם גם דרך לעשות זאת עם חיסכון של כמה שקלים.

חברת וולט, כנראה הגורם הכי מעודד משלוחים בישראל אחרי אבות גרושים, השיקה קמפיין חדש במסגרתו תוכלו לקבל משלוח ללא עלות דמי המשלוח (שיכולים לנוע בין 10 ל-20 ש"ח, תלוי במרחק) כאשר מזמינים עם הכלים החד פעמיים של OPA. הקמפיין מגיע אחרי יותר מחצי שנה בה הסטרט-אפ הטכנולוגי של אריזות המזון OPA מציעה דרך וולט אפשרות להזמין בכלים רב-פעמיים שלהם, ואז להחזיר אותם למסעדות או נקודות איסוף ייעודיות ברחבי העיר.

כך זה נראה בוולט. הכלים הרב פעמיים של OPA (צילום: יחסי ציבור)
כך זה נראה בוולט. הכלים הרב פעמיים של OPA (צילום: יחסי ציבור)

נכון להיום השירות מוצע בעשרות מסעדות ברחבי תל אביב, בניהן לילוש, אנסטסיה רביבה וסיליה, קפה נואר, קופי בר, דיקסי, מרלן, פריז טקסס, גורמה 26, פורט 19 ועוד. כך שבפעם הבאה שאתם נכנעים לקרייב ומזמינים משלוח, חפשו את האפשרות להזמין דרך OPA, בעזרת האפליקציה הייעודית (אבל ללא תוספת תשלום, כמובן) ולעזור טיפה לעולם להרגע מכל הפלסטיק הזה, ומהכיס שלכם להירגע מכל ההוצאות. עם המחיר של ההמבורגר שהזמנתם כבר אין לנו הרבה איך לעזור.