הסדרות הכי טובות שחוזרות ב-2018

כמה פעמים שכחתם מסדרה שממש אהבתם, ואז גיליתם שיש לה כבר שלוש עונות? קבלו את המדריך שיחסוך מכם שממה טלוויזיונית (ואולי יכיר לכם כמה דברים חדשים על הדרך)

זה לא באמת המערב הפרוע. "ווסטוורלד"
זה לא באמת המערב הפרוע. "ווסטוורלד"
25 בדצמבר 2017

יש לנו נטייה לשכוח מסדרות שסיימנו לראות, גם אם הן היו ממש מוצלחות, ואז ליפול לתקופת יובש קשה. הפעם החלטנו להגיע מוכנים – ולהכין רשימה של הסדרות הכי טובות שחוזרות לעונה נוספת בשנה הבאה. למרות שהעתיד של חלקן עוד לא ברור (היוש "בית הקלפים"), מחכים פה הרבה דברים טובים. אלו כל הסדרות שיחזרו ב-2018 באופן רשמי.

[tmwdfpad]

ינואר

"תיקים באפילה"

מאלדר וסקאלי יחזרו לעונה שנייה בסיבוב הנוכחי (או ה-11, אם סופרים מהניינטיז). למרות שהעונה הקודמת התקבלה בספות פושרות, כנראה שגם הפעם נעקוב באדיקות (3.1).

מתוך "תיקים באפלה"
מתוך "תיקים באפלה"

"נאשוויל"

הדרמה המוזיקלית תחזור לעונה שישית ואחרונה בת 16 פרקים של תככים, דמעות וקאנטרי (4.1).

"סדר אותי"

בשנה שעברה כבר הספקנו לטעום מהעונה הראשונה של סדרת הרשת, שעובדה לטלוויזיה על ידי HBO, ומאז אנחנו מכורים. דרך סוחר מריחואנה זוטר וטוב לב נחשפים הצופים לכתריסר דמויות שמעשנות מריחואנה כחלק אלמנטרי מחייהן, והקשר היחידי ביניהן הוא אותו בחור. נקודת מפנה ביחס הטלוויזיה לסמים קלים (19.1).

"המירוץ לדראג של רופול"

הריאליטי שמחפש את כוכבת הדראג הבאה של אמריקה יחזור על עקבים לעונת אולסטאר שלישית בהנחיית רופול – שזכה על כך באמי בשנה שעברה (25.1).

פברואר

"הומלנד"

סדרת הריגול של שואוטיים, המבוססת על "חטופים" הישראלית, הגיעה בעונה האחרונה לניו יורק. עכשיו היא חוזרת לעונה שביעית (11.2).

"מוצרט בג'ונגל"

הדרמה הקומית שחושפת את מאחורי הקלעים של המוזיקה הקלאסית דרך התזמורת של ניו יורק. עונה שביעית (16.2).

"UnREAL"

דרמה שחושפת את אחורי הקלעים של ריאליטי דייטים מצליח בשם "באושר ועושר", ומגלה תככים ומניפולציות שלא ברא השטן. חוככים ידיים בהנאה לקראת העונה השלישית (26.2).

מרץ

"הטובות לקרב"

סדרת הבת של "האשה הטובה" בעיקר גורמת לנו להתגעגע, אבל כמה כיף שהיא חוזרת לעונה שנייה. חסרונה של אלישיה פלוריק כמעט ולא מורגש אחרי שמתרגלים, וחוץ מזה, מה צריך יותר מדיאן לוקהארט ולוקה קווין? (4.3).

"ג'סיקה ג'ונס"

עוד חתיכה מהיקום של מארוול תגיע אלינו לעונה שנייה בשנה הבאה. לאחר שהקריירה שלה כגיבורת-על מתרסקת, ג'סיקה ג'ונס מתחילה לחלטר כבלשית פרטית (8.3).

אפריל

"סיפורה של שפחה"

העיבוד הטלוויזיוני לרומן הדיסטופי של מרגרט אטווד חוזר להפוך לנו את הבטן. העונה השנייה הולכת להיות יותר אפלה, ולפי ההערכות היא תכלול 13 פרקים (ולא 10 כמו בעונה הראשונה). ככל הנראה, העלילה תתרחב אל מעבר לרפובליקת גלעד, אבל לטובת מי שעוד לא ראו את העונה הקודמת – הנה כל מה שידוע על העונה השנייה של "סיפורה של שפחה", פלוס תזכורת לסיום העונה הראשונה.

"סיפורה של שפחה"
"סיפורה של שפחה"

"ווסטוורלד"

"ווסטוורלד" הגיעה אלינו בשנה שעברה ומהר מאד הצדיקה את ההייפ המטורף סביבה. במרכז העלילה, שעוסקת בשאלות של בינה מלאכותית ומוסר, עומד פארק שעשועים אמריקאי שנועד לכאורה לכל המשפחה ומשחזר תקופה היסטורית. קווי העלילה בפארק מאפשרים לאורחים להגשים פנטזיות אלימות נוסח המערב הפרוע, והדמויות בו הן למעשה אנדרואידים ש"מתעוררים" בכל בוקר ללא זכרונות מהיום הקודם. יוצרי הסדרה כבר הבהירו שהתמה המרכזית בעונה החדשה תהיה כאוס, ואם לשפוט לפי הטריילר – זה הולך להיות אלים.